Kanatsız Kuşlar Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yoksulluk içerisinde geçim savaşı veren bir ailenin yaşadıklarını ve var olabilme çabalarını dramatik bir şekilde ekrana yansıtan Kanatsız Kuşlar ATV ekranının en sevilen dizilerinden biri olarak öne çıkıyor. İlk gösterime girdiği Haziran ayından bu yana toplam 35 bölümü yayımlanan ve her bölümü yüksek reyting almayı başaran dizi sevilen çok sayıda oyuncuyu da kadrosunda barındırıyor. Bu nedenle oyuncuları yakından görmek isteyen pek çok kişi de dizi setine akın ediyor. Peki, kanatsız kuşlar dizisi nerede çekiliyor?

Kanatsız Kuşlar İstanbul’da Nerede Çekiliyor?

Hem çekimler için son derece uygun ortamlara sahip olması, hem sanatçıların çoğunun İstanbul’da oturması hem de prodüksiyon şirketlerinin ağırlıklı olarak bu şehrimizde yer alması çok sayıda dizinin İstanbul’da çekilmesine neden oluyor. Kanatsız Kuşlar dizisi de İstanbul’da çekilen diziler arasında yer alıyor. Dizi içerisinde hem fakir hem de zengin iki farklı aile işlendiği için dizi çekimleri de iki ayrı sette gerçekleştiriliyor. Ancak dizi çekimleri ağırlıklı olarak İstanbul’un Beykoz ilçesinde gerçekleştiriliyor.

Kanatsız Kuşlar Dizisindeki Ev Kimin?

Dizide zengin olan ailenin kaldığı muhteşem villayı ise herkes merak ediyor. Kanatsı kuşlar dizisindeki ev İstanbul’da Reşadiye’de yer alırken ne evin tam adresi ne de evin kime ait olduğu konusunda kesinlikle dizi ekibi tarafından bilgi verilmiyor. Bu kararın ev sahibinin kendisine ait olduğu belirtilirken çekim ekibi kesinlikle konu hakkında bilgi vermiyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz