Karizma Gold Residence Projesi

Erzurum konut projeleri arasında yer alan Karizma Gold Residence Projesi, Erkarizma İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 30 dönümlük arazi üzerinde toplamda 12 blok üzerinde yükselecek olan 464 adet konutun satışa sunulacağı projede aynı zamanda Alışveriş Merkezi inşaatı da gerçekleştirilecek.

Karizma Gold Residence fiyat listesi içerisinde 2+1 daireler 225 bin lira, 3+1 daireler 299 bin lira, 4+1 daireler ise 435 bin liradan başlayan fiyatlar ile yer alıyor. 100 metrekare 2+1 daire, 170 metrekare 3+1 daire ve 203 metrekare 4+1 daire seçenekleri sunulan projede son derece özel ödeme imkânları da sunuluyor. Karizma Gold Residence Projesi teslim tarihi olarak ise 2018 yılının Ekim ayı gösteriliyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz