Bırakın Yorganınız Kendi Kendine Düzelsin!

Uyanınca dünyanın en zor işi gibi gözüken yatak düzeltme işlemi, Smartduvet ile otomatikleştirilip çok daha kolay bir hale geldi. Sabah uyandığında kendi kendini düzeltebilen bir yorgana kim hayır diyebilir?

Yorganı Akıllandıran Mekanizma

2017 yılının son aylarında bir fikir olarak ortaya atılan, tasarım ve geliştirme süreçlerinin de ardından online bağış / fonlama sistemi Kickstarter’da kampanyası başlatılan Smartduvet, yorganı değiştirmeyip onu akıllandırmaya yönelik bir mekanizma olarak karşımıza çıkıyor. Yorganın çalışma mantığı, hava pompalama işleminden sorumlu olan araç çalışmaya başlıyor ve Smartduvet isimli özel kılıf, pompalanan hava ile yorgana otomatik bir düzeltme işlemi uyguluyor. Özel kılıf; tek kişilik, çift kişilik, kraliçe ve kral boy olmak üzere dört farklı boyutta üretildi. Smartduvet, kullanıcılara zaman kazandırmanın yanı sıra yorgan düzeltme esnasında strese girenlerin de çaresi oluyor.

Ayrıca Smartduvet, akıllı telefonlardan ve tabletlerden de erişim imkanı sağlıyor. Böylece gün içerisinde istenilen saatte yatağı düzeltme işlemi yapılabiliyor ve haftanın her günü için ayrı ayrı yatak toplama saati belirlenebiliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz