Kendini Kanıtlayan İnşaat Firmaları Hacimlerini Arttırıyor

Son yıllarda oluşturulan konut ve iş merkezi projeleri, büyükşehirleri dev birer şantiye haline getiriyor. Gayrimenkul alıcılarının öncelikleri arasında marka projelerin yer alması nedeni ile sektörde kendini kanıtlamış olan firmaların iş hacimleri de gün geçtikte artış gösteriyor.

Alıcı Firmaya Güvenmek İstiyor

YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, gayrimenkul alım ve satım süreci içerisinde, gayrimenkulün tüm detayları ile incelendiğini ve alıcıların dikkatli olduğunu belirterek, “Önceden konutun güneş alması, ısıtma sistemi, lokasyonu gibi detaylar dikkate alınırken, bunun yanında artık sosyal donatı alanlarından, mimarisine; yaşam standartlarını artıracak kurgulardan, yeşil alanın büyüklüğüne projenin her özelliğine dikkatle bakıyorlar.

Ama en önemlisi projeyi hayata geçiren firmanın kimliği ve bugüne kadar yaptığı çalışmalar. Daha önce oldukça kötü olaylarla karşılaşan veya bu olaylara şahit olan alıcı; önüne belki de onlarca yıl ödeme planı getirilen konutu alırken ilk olarak firmaya güvenmek istiyor.” şeklinde açıklamada bulundu.

Güven Duygusu Kararı Etkiliyor

Osman Cem Çankaya, kendini kanıtlamış olan firmaların büyük bir özveri ile çalışarak hacimlerini arttırdıklarını vurgulayarak şu şekilde açıklamada bulundu; “Kendini kanıtlamış, tecrübeli firmalar üzerlerine aldıkları bu sorumlulukla bugün dünden daha iyi olmak için özveri ile çalışıyor. Şu an satış süreçleri devam eden Nefis Çankaya Evleri ve Koordinat Çayyolu projelerimizde ev sahibi olan alıcılarımızın çoğu, YP İnşaat’a duydukları güven nedeniyle projeleri tercih ettiklerini söylüyor. Bu bizim için oldukça gurur verici. Başarımız, ortaklarının tamamı mimar ve mühendislerden oluşan YP İnşaat’ın 20 yıldan bu yana yalnızca inşaat odaklı çalışmasının bir sonucu… Bizi tercih eden, bize güvenen, ekibimize inanan herkese sonsuz teşekkürler.”

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz