Ev almak isteyenler konut projelerini araştırıyor. İstanbul Silivri’de inşa edilecek olan kiptaş Silivri 4. etap konutlarının başvuru detayları merak ediliyor. İşte tüm detaylar…

Silivri konutları için 4. etap talep toplamaları kısa süre önce başladı ve bitmesi yakın. Son haberlere göre alt ve orta gelir sahibi kişilerin konu sahibi olması için uygun fiyattan satışa çıkacak olan Kiptaş Silivri konutlarının 4. etabı için başvuru tarihleri nedir?

KİPTAŞ SİLİVRİ 4. ETAP BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Silivri 4. Etap ön başvuruları 31 Mayıs 00:00’da başladı ve 21 Haziran 2020’de saat 17:00’da bitiyor.

Başvuru Şartları nedir?

Başvuru şartlarına baktığımızda T.C vatandaşı ve reşit olması gerekiyor. Kendisi ve eşine ait bir tapu kaydı veya kat irtifaklı mülkiyeti olmaması gerekiyor. (Tarla, bağ bahçe işyeri hariç) İstanbul sınırları içerisinde en az 1 yıl oturması gerekiyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz