Kiraz’da Arsa Fiyatları Ne Durumda?

Eşsiz doğası ve tarıma elverişli olan toprakları ile ilgi gören, İzmir’in doğusunda yer alan Kiraz’daki gayrimenkul fiyatları; bölgelere göre değişkenlik gösterebiliyor. İlçenin hızla gelişmesi, gayrimenkullerde hem yatırım yapmayı hem de sürekli ikamet etmeyi daha uygun kılıyor.

Arsa ve Tarla Fiyatları

İlçenin genelinde patates, üzüm, pamuk, zeytin, kestane, incir ve ceviz gibi birçok farklı ürünün yetişebilmesi; Kiraz’ın eşsiz doğası ve verimli topraklarının sonucu oluyor. İlçenin ünlü bağları ve bahçelerinin yanı sıra birçok satılık arsa ve tarla da bulunuyor. Ulaşım olanaklarının da elverişli olması, ilçeyi eşsiz kılıyor.

Hem kış aylarında hem de yaz aylarında üretime uygun olan verimli topraklar, yatırımcıların gözünden kaçmıyor. Fiyat olarak 19 bin 750 TL’den başlayan tarlalar, birbirinden farklı ürünün yetiştirilmesine uygun olmaları ile dikkat çekiyor.

Gayrimenkul Çeşitliliği

İlçenin yüz ölçümü 586 kilometrekare olup, gayrimenkul hareketliliği ve çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Bu durum, gayrimenkul yatırımcıları için birçok soru işareti oluşturuyor. İlçenin güncel gayrimenkul durumunda, birbirinden farklı niteliklerde olan daireler, geniş bir aralıkta bulunuyor. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak kalmak isteyenler için eşsiz olan ilçedeki ortalama gayrimenkul fiyatları, konuma göre farklılık gösteriyor. En düşük ve en yüksek gayrimenkul fiyatları arasındaki fark oldukça fazla oluyor. İlçenin sürekli olarak gelişim halinde olması, gayrimenkul kira bedellerine de yansıyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz