Kış Tatili Yapılan Bölgelerde Konut Fiyatları

 

Tatil denilince akla yaz tatili gelmekte olup, kum, deniz, plaj gibi hayaller kursanız da kış tatilinin yeri ise oldukça farklıdır. Kış tatili için ülkemizde pek çok yer tercih edilirken, özellikle gidilmesi gereken yerler vardır. Bu yerlerden önemli ve kış turizmi konusunda aktif olan bölgeler ise genellikle kar alan ve kayak merkezi bulunan bölgelerdir. Buna göre ise bizler de aktif olarak kış tatili yapılan bölgelerde konut fiyatları konusunu tatil severler için inceledik.

Bursa

 

Türkiye’nin en büyük ve en çok turizm çeken yerlerden birisi olan kayak merkezini barındırmakta olan Bursa, Marmara bölgesinde yer almasından kaynaklı olarak oldukça tercih edilmektedir. Bursa’da ortalama olarak ev fiyatları ise 151 bin ile 252 bin TL aralığında değişkenlik göstermektedir.

Bolu

 

Kış denilince aslında akla gelen güzel illerden birisi de Bolu’dur. Bolu, Kartalkaya Kayak Merkezi ile ün salmış olup, aynı zaman da Abant Gölü, Yedi Göller gibi tabiat alanları ile de oldukça ilgi çekmektedir. Bolu’da kış tatili için ev fiyatları genel olarak 133 bin TL ile 222 bin TL aralığında değişkenlik göstermektedir.

Erzurum

 

Kışın soğuğu ile ün salmış olan illerimizden birisi olan Erzurum her ne kadar soğuk olsa da kış tatili önerileri arasında ilk 3 sıraya girmeyi başarmıştır. Erzurum’da ev fiyatları ise 96 bin TL ile 161 bin TL aralığında değişmektedir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz