Bir süredir kayınvalidesi tarafından istenmeyen gelin ilan edilen Başak Dizer bu sefer yeni bir haber ile magazin gündemine taşındı. Eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile Kıbrıs’ta villa satın

Kıvanç Tatlıtuğ Eşi İçin Kıbrıs’tan Villa Almak İstiyor
Bir süredir kayınvalidesi tarafından istenmeyen gelin ilan edilen Başak Dizer bu sefer yeni bir haber ile magazin gündemine taşındı. Eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile Kıbrıs’ta villa satın almak için emlakçılar ile görüşme yaptığı iddia edilen Başak Dizer cephesinden henüz konu ile ilgili bir açıklama gelmedi. Bilindiği üzere turizm cenneti olarak kabul edilen Kıbrıs aynı zamanda ünlü isimlerin de gözdesi durumunda bulunuyor. 
Kıbrıs’tan Villa Alanların Arasına Katılacaklar 
Doğal güzelliğinin yanı sıra daha sakin olması nedeniyle ünlülerin tercih etti yavru vatandan daha önce de pek çok ünlünün villa aldığı magazin gündemine taşınmıştı. En son Cenk Eren ile Ajda Pekkan’ın villa aldığı haberleri yapılan Kıbrıs Türkiye’ye çok yakın olması nedeni ile de tercih ediliyor. Bu sayede Türkiye’deki programlarını ve işlerini aksatmadan ünlü isimler kendi villalarında cennetten saklı bir köşeyi andıran Kıbrıs’ta yoğunluktan uzak dinlenme fırsatı buluyorlar. 
Girne’den Villa Almak İstiyorlar 
Genç kızların sevgilisi olan Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Didem Dizer’in Kıbrıs’ın en seçkin bölgesi olan Girne’yi tercih edecekleri öğrendi. Girne’de lüks villaların yer aldığı Ozanköy sınırları içerisinde yer alan villaları görmek için önümüzdeki günlerde Kıbrıs’a gidecekleri öğrenilen çiftin hem villanın kendisi hem de bulunduğu yer için seçici davrandıkları özellikle de Başak Dizer’in bu konuda seçici davrandığı gelen ilk haberler arasında yer alıyor. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.