Kızım Dizisi Nerede Çekiliyor?

Med Yapımın yapımcılığını üstlendiği Kızım Dizisi hatırlanacağı üzere 19 Eylül Çarşamba akşamı TV 8 ekranlarındaki yerini almıştı. Son yıllarda TV sektörünün Sinemaya göre daha ağırlıklı olarak dizilere yönelmesi insanlar tarafından hoşça karşılanırken 2018-2019 sezonu diziler bir bir tanıtılırken en iddialıları arasında da Kızım Dizisi göze çarpıyor. Peki, Kızım dizisi çekimleri nerede yapılıyor?

Kore Dizisinden Uyarlama

Daha çok sinemalarda uyarlama furyasına tanıklık ediyor olsak da artık TV’lerin Sinemaya yönelmek yerine Dizilere yöneliyor olmaları karşısında uyarlama furyasını artık dizilerde de görebiliyoruz. TV 8 ekranlarındaki Kızım Dizisi’ de Kore dizilerinden uyarlanarak yapılıyor. ‘’ My Fair Lady ‘’ isminde Kore dizisi olarak daha önceki zamanlarda yayınlanan bu günlerde Kızım dizisine göre uyarlanması ise medyada geniş yakı buldu. Yönetmenliğini Gökçen Usta üstlenirken senaryoyu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci oluşturuyor.

Çekimlerin Büyük Bölümü Beykoz’da Yapılıyor

Bir baba ve kızının hikâyesini konu alan Kızım Dizisinin oyuncu kadrosu Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız, Serhat Teoman, Tugay Mercan, Sinem Ünsal ve Suna Selen olurken başrolde Buğra Gülsoy bulunuyor.

8 yaşında küçük bir kızın teyzesi tarafından terk edilmesinin ardından daha önce hiç görmediği babasını arayan Öykü’nün muhteşem hayat hikâyesi dizide heyecanlı sahnelere yer veriyor.

Dizinin çekimleri tahmin edileceği üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinde yapılıyor. Ağırlıklı olarak Beykoz’un tarihi sokaklarında ve muhteşem doğasında yapılıyor. Deniz kenarını, metro istasyonlarını ve pek çok İstanbul manzarasını dizide görmek mümkün.

 

 

 

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz