Korona virüsü dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. Ülkemizde de gün geçtikçe korona virüsünden dolayı ortaya çıkan vaka sayısı artmaktadır. Durum bu kadar ciddi olduğu halde bazı kişiler virüsü fırsata çevirdi. Kolonya, makarna, el dezenfektan, ıslak mendil gibi ürünlere fahiş fiyat getiren fırsatçılar tespit edilmeye devam ediyor.

Kolonya, makarna, el dezenfektan, ıslak mendil gibi ürünlerin ardından emlak sektörüde fırsatçıların eline geçti. Sahibinden gibi emlak sitelerinde yer alan ev, arsa ilanlarında korona virüsü rekabeti devreye girdi. Krizi fırsata çevirmeye çalışanların yer aldığı sektörler arasına emlak ve gayrimenkul sektörü de dahil oldu.

Sahibinden, Hürriyet Emlak gibi sitelerde kolonya hediyeli, kendi kendini temizleyen ev başlığı adı altında fırsatçılar kendini belli etmeye başladı. Bahsedilen bu evler şehirlerden uzak olduğu için bu tarz başlık altında satışa sunuluyor. Siz de bu tarz ilanlara aşağıda yer alan görsellerden ulaşabilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz