Komple Bina Kiralama İşlemleri

Günümüzde artık özel okul, dershane, kurs merkezi ve çok katlı mağazacılık hizmetlerinin yaygınlaşması ile beraber komple bina kiralama işlemleri için olan talepte büyük bir hızla yükselmektedir. Artan talep ile beraber artık pek çok inşaat firması bu amaç doğrultusunda özel bina inşaatları yaparken kat kat kiraya vermekle uğraşmayan inşaat firmaları da artık tek bir kiracı muhatap sahibi olmak için komple kiralık bina ilanları vermeyi tercih etmektedir.

Komple Kiralık Bina Arayanlar

Kiralık bina arayanların sayılarının artması ile beraber bu alanda hizmet veren emlakçıların da sayıları artmayı sürdürmektedir. Artık sadece bina kiralama ve bina satış hizmetleri sunan danışmanlık firmaları bulunmakla beraber internette bu alanda sayısız ilana ev sahipliği yapmaktadır. İnternetten kiralık bina ilanları veren kişi ve kurumlarla irtibata geçerken resmi bir sözleşme imzalanmadan ödeme yapılmaması çok önemlidir. Mümkünse sözleşmenin resmileşmesi için noter onaylı kira sözleşmesi yapılması önerilir. Bu sayede dolandırıcılara karşı kendinizi korumanız mümkün kılınır.

Komple Kiralık Bina İstanbul 

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere büyük şehirlerimizde artan talep nedeniyle komple bina kiralama hizmeti verilmektedir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin verilen ilanlar üzerinden iletişime geçmeleri yeterlidir. Kiralık işyeri sözleşmesi imzalanırken son derece dikkatli olunması, her iki tarafında da kendi haklarını korumak için gerekli maddelerin sözleşmede yer aldığından emin olmaları önerilmektedir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz