Konutta Faiz Yüküne Son!

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya göre konut satın almak isteyenlere ve konutla yatırım yapmak isteyenlere müjdeli bir haber verdi. Bu habere göre ise konutta faiz yüküne son diyerek yeni bir formül üzerinde çalıştıklarını bu formülün ise Yapı Tasarruf Sistemi Fonu olacağını gündeme getirdi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Expo kapanış töreninde bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ile MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan müjdeli bir haber vererek konut sahibi olmak isteyenleri sevindirdi. Konuşmalarında birçok konuya değinirken, aynı zaman da Yapı Tasarruf Fonu sistemi ile konut faizleri konusunu geride bırakacaklarını dile getirdi.

Yapı Tasarruf Sistemi Fonu Kurulacak!

 

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, törende yaptığı konuşmada Yapı tasarruf Fonu kurarak konutlarda faiz konusunun gündemden kalkacağını ve daha kolay şekilde yatırım veya oturmak için ev sahibi olacağı konusunda açıklamalar yaptı. Yapılan açıklamalara Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’da kendi açısından değerlendirmelerde bulundu. Bu değerlendirmesinde ise Faizsiz konut konusunun bir alternatif olduğunu düşündüğünü söyledi. Aynı zaman da cümlelerinde MÜSİAD’ın ülkemiz için çalışmalarda bulunduğunu ve bu çalışmalarını hem kendisi hem de ülkemiz ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdiğini söyledi. Farklı projeleri ile her zaman ön plana çıkan MÜSİAD gençlere, kadınlara yönelik yaptığı çalışmaları ile de her zaman ön plana çıkmayı başarmıştır.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz