Ömer Faruk Çelik üç dönemdir Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nin (KONUTDER) başkanlığını sürdürüyordu. Tüzük gereğince görevi sonlanan Ömer Faruk Çelik’in yerini, Al

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneğinin Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas Oldu!
Ömer Faruk Çelik üç dönemdir Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nin (KONUTDER) başkanlığını sürdürüyordu. Tüzük gereğince görevi sonlanan Ömer Faruk Çelik’in yerini, Altan Elmas aldı.
2011 yılında kurulan KONUTDER’de Başkan Yardımcısı olarak görevde olan Altan Elmas, artık Yönetim Kurulu Başkanı olarak devam edecek. Ömer Faruk Çelik de Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’ndeki görevine Onursal Başkan olarak devam edecek. Yani hala Yönetim Kurulu’nda bulunuyor. 
6 yıldır konut sektörüne ürettiği çözüm önerileri ile katkıda bulunan KONUTDER, hedeflerini sadece bulunduğu sektörde tutmamakla beraber, Türkiye’nin kalkınmasında da büyük rol oynuyor.
 Üç dönem boyunca Yönetim Kurulu Başkanı olan Ömer Faruk Çelik; “Sektör büyüme hacmi ile dikkat çekiyor ve biz büyümeyi ne pahasına olursa olsun anlayışı ile gerçekleştirmek niyetinde değiliz. Milli değerlerimiz ve toplumsal hassasiyetlerimizi etik değerlerimiz, çalışma ilkelerimiz ve sosyal sorumluluk anlayışımızla birleştiriyoruz. 
Bizler yola çıkarken önceliğimizi insan olarak belirledik ve en büyük değerimiz insandır dedik. Bu nedenle toplumsal fayda ve ortak değer yaratmayı odağımıza koyduk. İster ekonomik, ister sosyal olsun, tüm faaliyetlerimiz toplumsal gelişime hizmet ediyor ve KONUTDER olarak, bu gelişime hizmet edebilmenin yollarını hep birlikte ortaya koyacağız.” sözleriyle KONUTDER’in vizyonunu ve misyonunu belirtmişti. 
Bu sözlere ek olarak yeni Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas da; “KONUTDER, bugüne kadar inşaat sektörünün sorunlarına odaklanarak çözüm yolları aradı. Bundan sonra da gayretimiz karar alıcılar nezdinde sektörün önünü açmak olacaktır. KONUTDER sektörün sesini daha güçlü duyuracak ve sağlıklı büyümesinin önünü açacak bir platform olacak. KONUTDER, kuruluşundan bu yana geçen kısa sürede bu hedefler doğrultusunda çalışmalarını sürdürdü ve bundan sonra da sürdürmeye devam edecek.” açıklamalarında bulundu.

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.