GYODER ve Emlak Konut GYO ortaklığı liderliğinde gerçekleştirilen ve pek çok markalı konut üreticisinin de desteklediği konut seferberliği tüm hızı ile devam ediyor. Başlamasının ü

Konut Seferberliği Kampanyası Tüm Hızı İle Sürüyor 
GYODER ve Emlak Konut GYO ortaklığı liderliğinde gerçekleştirilen ve pek çok markalı konut üreticisinin de desteklediği konut seferberliği tüm hızı ile devam ediyor. Başlamasının üzerinden sadece 12 gün geçmesine rağmen stokların büyük bir hızla tükendiği kampanyada gelen ilk bilgilere göre şu ana kadar 3 aylık satış rakamına ulaşıldı. 
Geçen Yılın İlk 3 Ayındaki Satış Rakamı Sadece 12 Günde Geçildi
Kampanyanın start aldığı ilk günden bu yana yapılan toplam satış rakamının 1 milyar 150 milyon lira sınırını aşması sektörde yüzlerin gülmesine neden olurken aynı zamanda büyük bir rekorun da kırılmasını sağladı. Kampanyanın başladığı ilk günden bu yana geçen 12 günlük süre zarfında 1250 adet konutun satışı gerçekleştirildi. Elde edilen bu yüksek satış rakamı ile beraber 2016 yılının ilk 3 aylık döneminde gerçekleştirilen toplam konut satış rakamı sadece 12 gün gibi kısa bir sürede geçilmiş oldu. Böylelikle Emlak Konut GYO 2016 yılının Ocak, Şubat ve Mart aylarında satmış olduğu 1200 konut barajını bu sene düzenlenen konut seferberliği kampanyası ile sadece 12 günde aşmış oldu. 
Faizsiz Konut Kredisi Ya Da 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Paketleri 
Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere anlaşmalı konut projeleri üzerinden alımda bulunmaları durumunda 240 ay vadeli konut kredisi sadece 0,79 konut kredisi faiz oranı ile kullandırılıyor. Buna ek olarak 120 ay vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişiler için konut kredisi faiz oranlarında indirime gidilirken bu kredi paketine ise konut kredisi kampanyası kapsamında faiz oranı yüzde 0,45 oranına düşürülüyor. Kısa vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişiler için ise 60 ay vadeli konut kredisi paketi faizsiz olarak kullandırılıyor. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.