Konut Kredisi Kullanmak Isteyenlere Müjde!

Konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyen kisilere yönelik olarak sunulan 240 ay vadeli konut kredisi dönemi basladi. 20 yil vadeli konut kredisi ile beraber aylik taksit ödemeleri büyük oranda düsürülürken konut kredisi faiz oranlari için ise 0.75 – 0.85 puan araligi kullanilacak. Bu sayede 120 ay vadeli konut kredisi kullanan kisinin aylik ödemesi 4 bin 100 lira olan bir isinin 240 ay vadeli konut kredisi kullanmasi durumunda aylik ödemesi gereken konut kredisi taksit tutari 2 bin 900 liraya gerileyecek.

Markali Konut Projeleri Büyük Avantajlar Saglayacak

Markali konut üreticileri tarafindan baslatilan kampanya kapsaminda markali konut alicilarina yönelik hem konut kredisi faiz oranlari geriye çekiliyor hem de 20 yil vadeli konut kredisi kullanilmasina izin veriliyor. Bu sayede hem faiz yükü azaltiliyor hem de konut kredisi vadesi uzatilarak kisilerin aylik ödemeleri düsürülerek konut kredisi ödemeleri kolaylastiriliyor.

Son Gün 30 Mart 

1 Subat günü resmen baslayacak olan kampanya Emlak Konut GYO, KONUTDER ve GYODER ortakligi ile yürütülecek ve 30 Mart 2017 itibari ile sona erecek. Bu kampanya ile beraber 3 kurum tarafindan gerçeklestirilecek olan konut projelerinde son derece cazip konut kredisi faiz oranlari sunulacak ve bu oranlar ile 240 ay vadeli konut kredisi kullanilmasina izin verilecek. Kullanilacak olan konut kredisi bankalar araciligi ile verilecek ve ödemeler bankaya yapilacak.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz