Konut Projeleri

Konut projeleri bölümünde, yeni çıkan konut projelerinin tanıtımı, özellikleri yer alıyor. Projeleri üretici firmaların sunumları ile birlikte yorum katmadan sizlere sunuyoruz.

2018 Yılı Gayrimenkul Piyasası Nasıl Olacak?
“DownTown Bursa” Konut Projesi
Vira İstanbul Konut Projesi
Uçak Yapımında Kullanılan Malzemelerden Ev Yapıyorlar
Uçak Yapımında Kullanılan Malzemelerden Ev Yapıyorlar   Konya’da aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdüren bir firma uçak ve hızlı tren yapımında kullanılan malzemelerden ev üretiyor. SMC adı verilen bu malzemenin ateşe..
İzmir Konut Fiyat Artış Oranı İle İstanbul’u Geride Bıraktı
İzmir Konut Fiyat Artış Oranı İle İstanbul’u Geride Bıraktı Son dönemde birbiri ardına hayata geçirilen kentsel dönüşüm projeleri ile adından söz ettirmeye devam eden Ege Bölgesi’nin incisi İzmir’de konut fiyatları..
“DownTown Bursa” Konut Projesi
Bursa’nın Yeni Yaşam Alanı “DownTown Bursa” Konut Projesi Bursa’nın en büyük konut projelerinden biri olarak öne çıkan DownTown Bursa konut projesi içerisinde rezidans daireler, ofisler alışverişe merkezi, müze ve otel..
West Side İstanbul Konut Projesi
West Side İstanbul Konut Projesi Toplam 555 adet konutun üretileceği West Side İstanbul projesi İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde yer alıyor. Stüdyo dairelerin de yer aldığı projede bu dairelere ek olarak 1+1,..
Vira İstanbul Konut Projesi
Vira İstanbul Konut Projesi İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde yer alan Vira İstanbul Projesi üzerinde 17 blokun yükseldiği 92 bin metrekarelik bir alanda gerçekleştiriliyor. 17 blokta yer alan 1.156 adet konut satışa..
Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap Projesi
Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap Projesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakleri arasında yer alan Kiptaş tarafından hayata geçirilen Kiptaş Silivri konutları projesinin 3. Etabı için satışlara başlandı. Toplamda 1.508 adet konutun..
Meydan Suites Yalova Projesi
Meydan Suites Yalova Projesi 51 bin metrekarelik dev bir arazide hayata geçirilen Meydan Suites Yalova Projesi bölgenin değerine değer katmaya hazırlanıyor. Toplam 140 tane konutun üretileceği projede konutlara ek olarak..
Kerimoğlu Arcadia Projesi
Kerimoğlu Arcadia Projesi Mersin konut projeleri arasında kendisine yer bulan Kerimoğlu Arcadia Projesi Mezitli ilçesinin merkezinde yer alıyor. Toplamda 18 bin metrekarelik bir alanda 224 adet konutun üretileceği projede 2+1..
İva Deluxe Projesi
İva Deluxe Projesi İstanbul Avrupa Yakası’nın en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Kâğıthane ilçesinde yer alan proje Ayazma Caddesinde yer alıyor. 20 kattan oluşan tek blokta toplam 237 adet konutun..
Temaşehir Konya Projesi
Temaşehir Konya Projesi ile 732 Adet Konut Satıyor Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesi altında Torkam İnşaat markası altında inşa edilen Temaşehir Konya Projesi için ön talep toplama dönemi başladı...