Konut Projeleri

Konut projeleri bölümünde, yeni çıkan konut projelerinin tanıtımı, özellikleri yer alıyor. Projeleri üretici firmaların sunumları ile birlikte yorum katmadan sizlere sunuyoruz.

2018 Yılı Gayrimenkul Piyasası Nasıl Olacak?
Mia Garden Menderes Projesi
Oyak Göksupark Projesi
Kerimoğlu Arcadia Projesi
Kerimoğlu Arcadia Projesi Mersin konut projeleri arasında kendisine yer bulan Kerimoğlu Arcadia Projesi Mezitli ilçesinin merkezinde yer alıyor. Toplamda 18 bin metrekarelik bir alanda 224 adet konutun üretileceği projede 2+1..
İva Deluxe Projesi
İva Deluxe Projesi İstanbul Avrupa Yakası’nın en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Kâğıthane ilçesinde yer alan proje Ayazma Caddesinde yer alıyor. 20 kattan oluşan tek blokta toplam 237 adet konutun..
Temaşehir Konya Projesi
Temaşehir Konya Projesi ile 732 Adet Konut Satıyor Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesi altında Torkam İnşaat markası altında inşa edilen Temaşehir Konya Projesi için ön talep toplama dönemi başladı...
Sur Yapı Lavender Sancaktepe Konut Projesi
Sur Yapı Lavender Sancaktepe Konut Projesi Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından biri olan Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Lavender Sancaktepe konut projesi İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında bulunuyor. Proje..
Deniz İstanbul Konut Projesi
Deniz İstanbul Konut Projesi Denize cepheli konut projesi almak isteyen kişilere hitap eden Deniz İstanbul projesi toplamda 1 milyon 200 bin metrekarelik dev bir arazi üstünde yükseliyor. Projeyi diğer projelerden..
Metromall Residence Projesi
Metromall Residence Projesi Hakkında Merak Ettikleriniz Ankara’nın seçkin konut projeleri arasında yer alan Metromall Residence Projesi Eryaman ilçe sınırları içerisinde yer alıyor. Toplamda 49 bin metrekarelik dev bir arazide yükselen..
Bizimtepe Aydos Projesi Satışları
Bizimtepe Aydos Projesi Satışları Devam Ediyor Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından ortak proje olarak inşasına başlanan Bizimtepe Aydos Projesi sunduğu imkanlar ve makul fiyatları ile..
AND Frekans Konut Projesi Lokasyon ve Fiyat Bilgileri
AND Frekans Konut Projesi Lokasyon ve Fiyat Bilgileri AND Pastel konut projesi ile komşu olan ve mülkiyeti Anadolu Grubu’na ait olan arazi üzerinde yükselen AND Frekans konut projesi İstanbul Anadolu..
İstanbulun Hangi Yakasında Konut Projeleri Daha Hızlı 
İstanbulun Hangi Yakasında Konut Projeleri Daha Hızlı  İstanbul’daki konut projelerinde hangisi daha hızlıdır? Avrupa Yakası mı? Anadolu Yakası mı.Yeni konut projelerinde İstanbul’un iki yakası arasında belirgin bir fark var. Peki..
Simpaş GYO Gökorman Projesi
Türkiye ilk kez doğa ile mimarlığı Gökyüzü ile Buluşuyor. Sinpaş’ın 18. Yüzyılda Anadolu Yakası Projesi Gökorman; İstanbul’un Anadolu yakasında, Çekmeköy ormanının yanında Şile yolunda yükseliyor. Dünyada yeni bir tasarım trendine..