Konut Projeleri

Konut projeleri bölümünde, yeni çıkan konut projelerinin tanıtımı, özellikleri yer alıyor. Projeleri üretici firmaların sunumları ile birlikte yorum katmadan sizlere sunuyoruz.

2018 Yılı Gayrimenkul Piyasası Nasıl Olacak?
Mia Garden Menderes Projesi
Oyak Göksupark Projesi
İstanbulun Hangi Yakasında Konut Projeleri Daha Hızlı 
İstanbulun Hangi Yakasında Konut Projeleri Daha Hızlı  İstanbul’daki konut projelerinde hangisi daha hızlıdır? Avrupa Yakası mı? Anadolu Yakası mı.Yeni konut projelerinde İstanbul’un iki yakası arasında belirgin bir fark var. Peki..
Simpaş GYO Gökorman Projesi
Türkiye ilk kez doğa ile mimarlığı Gökyüzü ile Buluşuyor. Sinpaş’ın 18. Yüzyılda Anadolu Yakası Projesi Gökorman; İstanbul’un Anadolu yakasında, Çekmeköy ormanının yanında Şile yolunda yükseliyor. Dünyada yeni bir tasarım trendine..
AND Pastel projesi
AND Pastel projesi İstanbul Anadolu yakasında, Kartal’daki eski Efes Pilsen fabrikasında bulunan arsa üzerinde yapımı başlayan AND Pastel projesi,  Anadolu Gayrimenkul tarafından projelendiriliyor. 46 bin 597 metrekarelik araziye sahip olan..
Dky Dragos Projesi
Yeni Proje Çok yakında Dragos’ta Eşsiz adalar ve deniz manzarası ile İstanbul’un en seçkin noktalardan birinde yer alan yeni projemiz çok yakında Dragos’da olacak. DKY DRAGOS PROJESİ DKY İnşaat, Maltepe’de..
Eston Şehir Koru Projesi
Polat Yol Yapı tecrübesiyle kazanılan proje Eston Şehir Koru, toplam 44 bin metrekarelik bir arazide konumlanıyor. Villa, katlı villa, 5 katlı koru konutları ve 7-8 katlı evler olarak tasarlanan proje,..
Sur Yapı Antalya Projesi
Sur Yapı Antalya Projesi Gerçekleştirdiği konut projeleri ile adından söz ettirmeye devam eden Sur Yapı şimdi de Antalya’da oldukça dikkat çekici bir projeye imza atıyor. Antalya’nın Kepez ilçesi sınırları içerisinde..
Moment İstanbul Fiyat Listesinde 2017 Yılına Döndü
Moment İstanbul Fiyat Listesinde 2017 Yılına Döndü İstanbul’un Kartal ilçesinde yükselecek olan Moment İstanbul konut projesi için kampanyalı satışlar devam ediyor. Projede 1+1 daire tipinden 4+1 daire tipine kadar farklı..
Mia Garden Menderes Projesi
Mia Garden Menderes Projesi İzmir’in Menderes ilçesinde gerçekleştirilen Mia Garden Menderes Projesi, Koç İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 130 adet konutun üretileceği projede 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri 79 metrekareden başlayarak..
Strada Plus Projesi
Strada Plus Projesi Daha önce Akzirve Gayrimenkul tarafından tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilen Strada Bahçeşehir projesinin ikinci etabı olarak kabul edilen Strada Plus Projesi istanbul’un Bahçeşehir ilçesinde yer alıyor. 475..
Livza Alibeyköy Projesi,
Livza Alibeyköy Projesi İstanbul’un Eyüp ilçesinde gerçekleştirilmesi planlanan Livza Alibeyköy Projesi, Tesa Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Daha önce bu bölgede çok sayıda projeyi hayata geçiren Tesa Yapı bir kere daha..