Konut Sektöründe Oklar İzmir’e Yöneldi 

İzmir’de her geçen gün gayrimenkul piyasası biraz daha hareketlenmeye devam ederken First Class Trust Union Yönetim Kurulu Başkanı Gülçin Okay konu hakkında açıklamalarda bulundu. İstanbul’da gerek arsa fiyatlarının yükselmesi gerekse de satış rakamlarının gerilemesi ile ilgi İzmir’e yönelmeye başlarken şehirde markalı çok sayıda konut projesinin gerçekleştirilmesi dikkat çekiyor.

İzmir’de Konut Yatırımı Hız Kazanarak Artacak

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Okay gerçekleştirilen projelerin İzmir ekonomisi için önemli bir katkı sağladığını belirterek önümüzdeki 5-10 yıllık süreçte bu ilginin artarak süreceği müjdesini verdi. İstanbul ve Ankara’dan nitelikli göç alan İzmir’in bu nedenle kaliteli konuta son derece ihtiyaç duyduğunu belirten Gülçin Okay doğru bir şekilde hayata geçirilen başarılı projelerin doğru fiyatlandırma politikası ile satışa sunulması durumunda sorunsuz bir şekilde satış sürecinin tamamlanacağı müjdesini verdi.

Class Trust Union Büyümeye Devam Ediyor 

Artan nitelikli konut talebini karşılamak üzere çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Okay bu amaca yönelik olarak İzmir’de faaliyet gösteren tüm şubelerini tek bir çatı altında topladıklarını dile getirdi. İzmir’in Bayraklı ilçesinde yer alan 700 metrekarelik dev bir alanı kapsayan My Plaza içerisinde satış ve pazarlama ekibi toplanırken bu sayede stratejik yönetimler daha etkin bir biçimde yönlendirilecek. İzmir’de kentsel dönüşüm konusunda da sorunlar çözüme kavuşturulduğunda inşaat sektörünün büyüme hızı daha da artacak ve daha büyük yatırımlar gerçekleştirilecek.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz