Konutta Envanter Çalışması

 

Emlak sektöründe yaşanan sıkıntıların önüne geçmek için Emlak Konut, çalışmalara başlamış olup, buna göre ise üç büyük sektör temsilcisi ile envanter çalışması yapılmaya başladığına dair bilgiler gelmeye başladı. Emlak Konut, bireysel olarak yaptığı bir konuşmada konutta envanter çalışması yapılacağına değinirken, konu ile ilgili birçok ayrıntıya konuşmasında yer verdi. Bu çalışma için ise kolları sıvadıklarını belirtti.

Konu ile ilgili yapılan açıklamalar da aynı zaman da envanter çalışması konut için geçerli olurken Hazine Bakanı ve Maliye Bakanlığı da konuya ilişkin çalışmaların içerisin de yer aldığını belirtirken elimizde bulunan stokları en iyi şekilde nasıl eritileceği yönünde çalışmalarında kapıda olduğunu dile getirdi. Yapılan açıklamalar ise;

“Ülkemizdeki tamamlanmış bağımsız bölümlerin tespitine ilişkin sektör temsilcileri Konutder, Gyoder, İnder ve Emlak Konut tarafından  bir envanter çalışması yapılmaktadır.  Bu çalışmaya yönelik olarak kamuoyunda çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Şirketimizce bu haberlerde belirtilen iş ve işlemlere ilişkin bir çalışma bulunmamaktadır.”

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz