Konutta Ön Talep Dönemini Fırsata Çevirin

Konut sektörü Eylül ayı itibari ile yeni döneme giriş yaparken markalı konut projeli Lansman çalışmalarına özel ön talep ve ön satış fırsatlarıyla öne çıkmayı başarıyor. İşte cazip fırsatlar sunulan konut projelerinden bazıları;

İzmir DAP Yapı İçin 30 Bin Talep Topladı

İzmir’in Bornova ilçesine bağlı olan Atatürk Stadı’na hemen komşu olarak gerçekleştirilen 700 konutluk proje için 30 bin ön talep kabul edildi. Her biri 30 kattan oluşan 2 blok üzerinde yükselecek olan projenin henüz ismi netleştirilmiş durumda değil. İstanbul İzmir otoyol projesi ve Körfez Geçiş Köprüsü gibi büyük projeler ile beraber rotalarını İzmir’e çevirme kararı aldıklarını belirten DAP Yapı oldukça sıkıntılı bir şekilde ilerleyen kentsel dönüşüm için ellerinden gelecekleri her türlü desteği verecekler müjdesini verdi.

Keleş Center Airport 

E-5 otoyolunun en değerli bölgelerinden birinde yükselen proje toplamda 450 milyon liralık yatırım bedeli ile öne çıkıyor. E-5-Ataköy-Sefaköy ve TEM-Basın Ekspres-Havalimanı hatları arasında altın aks olarak isimlendirilen son derece özel bir bölgede yer alan proje yatırımlık konut projesi arayan kişilere de bu özelliği sayesinde eşsiz bir seçenek sunuyor. Keleş Center Airport fiyatları ise 330 bin liradan başlıyor.

Avlu Torbalı İzmir’in Yeni Buluşma Noktası Olacak 

Nurem İnşaat tarafından hayata geçirilen Avlu Torbalı projesi 233 ofis ve 237 konuttan oluşuyor. Aynı zamanda Torbalı ilçesinde gerçekleştirilen ilk alışveriş konseptli konut projesi olma unvanına da sahip olan proje toplam 6 blok yer alacak. Yeni İstanbul Otoyolu ve İzmir – Aydın Otoyolu gibi önemli pek çok noktaya komşu bulunan proje İzmir merkeze 30 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Esenlerin En Lüks Konut Projesi O Olacak “Ömür İstanbul”

Esenler kentsel dönüşüm çalışmaları arasında yer alan Ömür İstanbul projesi 10 bin metrekarelik dev bir inşaat alanına sahip. 4 blokta yer alacak 278 konut ve 3 ticari üniteden oluşacak olan projede en düşük konut fiyatı ise 312 bin liradan başlıyor. Ömür İstanbul fiyatları ise metrekare bazında 4 bin 500 lira civarında seyrediyor.

Meydan Ardıçlı Konut Projesi 

İstanbul Esenyurt ilçesinde gerçekleştirilen konut projeleri arasında yer alan Meydan Ardıçlı projesi 121 ticari ünite ve 1.683 konuttan oluşuyor. 2019 senesinin sonu itibari ile teslim edilmeye başlanacak olan konutlarda 1+0 ‘dan başlayarak 5+1 daire tipine kadar farklı pek çok seçenek sunuluyor. Projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim fırsatı sunulurken taksitli alımlarda ise 60 aya kadar faizsiz konut kredisi desteği veriliyor.

Uygun Fiyat Arayanlara Marmara Güneşli Projesi 

2019 yılında teslim edilecek olan konut projeleri arasında yer alan Marmara Güneşli projesi kapsamında toplamda 289 adet konut ve 12 ticari ünite inşa edilecek. Bölgede yer alan emsal projelerde fiyatlar 6 bin lira civarında seyrederken projenin ön talep ve satış fiyatları ise 4 bin 200 liradan başlıyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz