Uzun süredir beklenen üçüncü konut kampanyası dönemi resmi olarak başladı. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı başkanlığında start alan yeni kampanya ile beraber 25 firma tar

Konutta Şimdi Al 2019’da Öde Kampanyası İçin Start Verildi!
Uzun süredir beklenen üçüncü konut kampanyası dönemi resmi olarak başladı. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı başkanlığında start alan yeni kampanya ile beraber 25 firma tarafından üretilen projeler çok daha uygun koşullarda satışa sunulacak. 
Şimdi Al 2019’da Öde Konut Kampanyası 
Kampanyanın dikkat çeken en önemli özelliği ise satışa sunulan tüm konutların istendiği takdirde ödemelerinin 2019 yılına kadar ötelenme seçeneği bulunması. Yani sunulan projelerde yer alan konutlardan satın alan kişiler ödemelerine dilerlerse 2019 yılının Ocak ayından itibaren başlayabilecek. Yine satın alınacak olan konutun sadece yüzde 5’i peşin olarak ödenecek, kalan yüzde 15’lik bölüm 12 ay sonra yatırılırken kalan % 80’lik bölüm için ise konut kredisi kullanılacak. 
Anlaşmalı Bankalar Duyuruldu
Kampanyaya destek veren bankalar da açıklandı. Buna göre şimdi al 2019’da Öde konut kredisi kampanyası için Akbank, Finansbank, İş Bankası, Vakıf Katılım ve Yapı Kredi Bankası ile anlaşma sağlandı. Bu 5 banka üzerinden kredi kullanan kişiler ödemelerini 2019 yılına kadar ötelemeye hak kazanacak. Başlatılan kampanyalardan yararlanmak isteyen kişilerin kampanyaya katılan firmaların üretmiş oldukları projelerden satın almaları gerekiyor. Kampanya kapsamında satışa sunulan konutlar arasında Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projeleri ilk sıralarda yer alırken Siyahkalem tarafından üretilen Köy Projesinin 3. Etabında yer alan konutlarda da şimdi al 2019’da öde seçeneği sunuluyor. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.