Korkmazkaya Çeşme Projesi

Korkmaz Grup ve TMZ Grup işbirliği ile hayata geçirilen Korkmazkaya Çeşme Projesi İstanbul’un Pendik ilçesinde gerçekleştirilen konut projeleri arasında yer alıyor. Projede 3+1 dairelerden oluşan A blok ve 2+1 dairelerden oluşan B blok olmak üzere 2 blokta yer alacak olan 80 adet konutun satışı gerçekleştirilecek.

Her blok toplamda 10 kattan oluşacak ve daireler 96 metrekareden başlayarak 121 metrekareye kadar çıkacak. Korkmazkaya Çeşme Projesi fiyatları ise 316 bin liradan başlayacak ve 442 bin liraya kadar yükselecek. Projenin kira getirisi için 500 lira seviyesi açıklanırken yatırımlık konut projesi arayan kişilerin bu nedenle projeyi tercih edebilecekleri belirtiliyor. Butik site tarzında gerçekleştirilen proje Çamçeşme metro durağına ve Garanti Teknoloji Merkezine sadece 2 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

Korkmazkaya Çeşme’de Yeni Bir Hayat

Korkmazkaya Çeşme’de huzurlu ve güvenli bir hayat sizleri bekliyor.

Korkmazkaya Çeşme Projesi

Korkmazkaya olarak bizler, çağdaş mimari tasarımları yapılarımızda uygulamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hepimiz dayanıklı, estetik unsurların bulunduğu ve güven veren yapılarda yaşamak isteriz. Müşterilerimizin neler istediğini yaptığımız yapıların tümünde tatbik ettik. Netice olarak her projemizde daha iyiye ulaşmak için uzman mimar ekibimiz, ustalarımız ve tasarımcılarımız ile var gücümüzle çalışıyoruz.

Korkmazkaya Çeşme projesi de estetik ve zarafetin tüm unsurlarını bünyesinde barındıran bir proje. Mutluluk, prestij ve huzurun sınırlarını sizler için olabildiğince zorladık. Geleceğinize doğru bir yatırım için en kısa sürede sizleri satış merkezimize bekliyoruz.

HUZURLU BİR YAŞAM İÇİN DOĞA VE MODERNİZM BİR ARADA

Birbirinden yeşil peyzaj alanlarında dostlarınızla ve sevdiklerinizle mutlu zamanlar geçirmek için tek yapmanız gereken Korkmazkaya Çeşme’ye uğramak.

AKILLI MİMARİ TASARIMLAR

Yeni eviniz kapanmayacak bir cephe ve manzaraya sahip. Geniş penceleri sayesinde odalarınızın tümü bol güneş ışığı ile dolacak.

GÜVEN İÇİNDE KEYFİNİZİ YAŞAYIN

Yeni eviniz kapanmayacak bir cephe ve manzaraya sahip. Geniş penceleri sayesinde odalarınızın tümü bol güneş ışığı ile dolacak.

HAYATIN İÇİNDE BİR PROJE

Korkmazkaya Çeşme metro duraklarına, alışveriş merkezlerine, hastanelere ve havalimanına olan yakınlığı ile doğru bir yatırım.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz