Kullanıcı Dostu Akıllı Ev Kilidi: Ultraloq!

Son teknoloji ile geliştirilen, üstün donanımlı özellikler barındıran akıllı kilit Ultraloq UL1, adeta bir tasarım harikası!

Hem Basit Hem Güvenli

Ultraloq UL1 Akıllı Ev Kilidinin en dikkat çeken özellikleri arasında oldukça basit olması, üst düzey güvenlik sağlaması, son teknolojinin kullanılması, çok şık olması ve kullanıcı dostu olması yer alıyor. Kilit, ilk nesil UL3 BT akıllı kilide kıyasla daha küçük bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra çok daha fazla teknolojik özellikler barındırıyor. Kilidin çok kolay bir şekilde takılabilmesi ise daha da cazip kılıyor.

Parmak İzi ile Güvenli Giriş

Tamamen kişiye özel parmak izi ile güvenlik sağlayan sistem, parmak izinin hiçbir şekilde çalınamayacağının, unutulamayacağının ve taklit edilemeyeceğinin garantisini veriyor. Diğer kilitten farklı yapıdaki mandalı ile üstün kalitede bir hizmet sunan ve çifte güvenlik imkanı veren kilitte, tek dokunuş ile erişim sağlayan akıllı deadblot bir iç kısım bulunuyor. Parmak izi, anahtar fob ya da bluetooth ile giriş yapılmasının ardından iç kısımdaki kilit otomatik olarak açılıyor ve evden çıkış yapılmasının ardından tekrardan kilitleniyor.

Telefondan Kontrol Edilebiliyor

Yarım saniye içerisinde kimlik tespiti yapabilen Ultraloq, akıllı telefonlar üzerinden takip edebilme imkanını da sunuyor. Hem iOS hem Android cihazlar için tasarlanan Ultraloq uygulaması ile kapıya erişilip, kolayca izlenebiliyor. Böylece hangi saatte, kimin kapıyı açtığı kontrol edilebiliyor ve detaylı kayıtlara göz atılabiliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz