Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

1. İçerik

emlakdanismanlari.com içeriği, Emlak haberleri,emlak terimleri, güncel mevzuatlar, toki haberleri konut haberleri, soru-cevap ile ilgili konulardan oluşmaktadır.

2. İçeriğin Kullanımı ve Kullanım Sorumluluğu

emlakdanismanlari.com üzerindeki içeriği her ziyaretçi kullanabilir. emlakdanismanlari.com içeriğin paylaşımı dışında hiçbir hak ve sorumluluk üstlenmemektedir. Yayınlanan içerikler belirli haber kaynaklarından alınması ve editörler tarafından yorumlanması  emlakdanismanlari.com ve emlakdanismanlari.com’un bağlı olduğu kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.

3. Yasallık

Yukarıda da belirtildiği üzere, emlakdanismanlari.com üzerindeki tüm materyaller çeşitli kaynaklardan derlenmiştir ya da ekibimiz tarafından oluşturulmuştur ve hiçbir telif ve/veya lisans hakkı ile korunmamaktadırlar. Eğer aksi bir durum olduğunu düşünüyorsanız, lütfen iletişim bölümünden bize ulaşınız.

emlakdanismanlari.com internet sitesini kullanan ve kullanmaya devam eden her ziyaretçi yukarıda belirtilen kullanım koşullarını ve bildirimlerini kabul etmiş sayılır. Herhangi bir sorunuz varsa ya da herhangi bir görüş bildirmek için, iletisim [at] emlakdanismanlari.com posta adresinden ya da iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.