Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

 

Emre ÇELİK

emre.celik@emlakdanismanlari.com

 

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

 

Yenal ERGEZEN – yenal.ergezen@emlakdanismanlari.com

 

Editörler / Editors

 

Haber Editörü :

Cemal Çömlek

cemal.comlek@emlakdanismanlari.com

 

İçerik Editörü :

Gülsüm Karşılayan

gulsum.karsilayan@emlakdanismanlari.com

İlker Yiğit

ilker.yigit@emlakdanismanlari.com

Hafize Kama

hafize.kama@emlakdanismanlari.com

 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

 

Fatih BALKAYA

fatih.balkaya@emlakdanismanlari.com

 

Basın Bülteni / Press Release

 

Basın Bülteni

basin@emlakdanismanlari.com

 

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

 

Av. Feyzullah Özgür

avukat@emlakdanismanlari.com

 

Mali Müşavir / Financial Advisor

 

Cafer KARA

Reklam / Advertise

 

Cemal Çömlek

Tel: 264.582 00 25
cemal.comlek@emlakdanismanlari.com

Adres
Rüstempaşa Mah. Vehbibey Cad.  No:9/5 Sapanca/SAKARYA

 

 

 

Yer Sağlayıcı / Internet Provider

 

Webhost  Technologies LTD. SLBT 498  – Guzel Hosting İnternet Hizmetleri

https://www.guzel.net.tr

Yazılım ve Tasarım / Software and Design

 

WordPress 4.9.8 üzerine kurulu Haber Teması

https://www.wordpress.org

 

 

 

Sosyal Medya / Social Media

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

 

© Copyrigth 2015 Emlakdanismanlari.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm
telif hakları Emlakdanismanlari.com’a aittir. Emlakdanismanlari.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler,
ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar Emlakdanismanlari.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez,
yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Emlakdanismanlari.com yazıların sorumluluğunu almaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Emlakdanismanlari.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

Privacy Policy

 

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the emlakdanismanlari.com. However, sometimes the emlakdanismanlari.com uses third parties to process your information. emlakdanismanlari.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the emlakdanismanlari.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the emlakdanismanlari.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the emlakdanismanlari.com and its services. When you use emlakdanismanlari.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the emlakdanismanlari.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Yayın İlkeleri

 

emlakdanismanlari.com, Uluslararası Basın Enstitüsü tarafından ortaya konan “Basın Ahlak Yasası” kapsamında belirtilen hükümleri benimsemiştir. emlakdanismanlari.com haber portalımız, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına uygun olarak yayın yapmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, yalnızca link verilerek ve kaynak gösterilerek yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılardan ve yorumlardan yazarlarımız sorumludur. Sitede yer alan tüm harici bağlantılar ayrı bir sayfada açılır. emlakdanismanlari.com, söz konusu harici bağlantıların sorumluluğunu almaz.

 

Yasal Bildirimler için

 

emlakdanismanlari.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri iletisim@emlakdanismanlari.com adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.