Gayrimenkulde Gerçek Değer Üzerinden Satış!

 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, geçtiğimiz günlerde medyaya düşen ve bu konuda oldukça ses getiren gayrimenkulde gerçek değer üzerinden satış konusunda açıklamalarda bulundu. Açıklamasında ise bu konuda çalışmaların neredeyse sonuna geldiklerini belirtirken nerelerde hata olduğunu tespit ederek buna yönelik çalışmalarımızı tamamlamak üzeriyiz diyerek belirtti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Hilton Bomonti Hotel’de düzenlenmiş olan, “Sign Of The City Awards Ödül Töreni” davetlisi olup, bu tören de yer alarak konuşma yaptı. Konuşmalarında birçok konuya değinen ve Türkiye İçin Kazanç Vakti sloganı ile başlayan kampanyadan söz ederken, bu zamana kadar yaptıklarına değinerek, daha çok şey başaracaklarını dile getirdi.

Gerçek Değer Üzerinden Gayrimenkul Satışı

 

Murat Kurum, aynı zaman da konuşmasında bundan sonra gayrimenkul satışlarının gerçek değer üzerinden yapılacağı konusuna da açıklama getirirken, bu konuya ilişkin ise son aşamada olduklarını dile getirdi. Gerçek değer üzerinden satışların yapılması konusunda yönelik çalışmalarının devam ederken buna ilişkin düzenlemeler de yaptıklarını söyledi. Bunun dışında sadece bu konuda değil bu zamana kadar yapılan yanlışları ve hataları da tespit ettiklerini, maddi ve teknik yanlışlar ile ilgili de düzenlemeler yaptıklarını söyledi. Bu konular ile ilgili iyileştirmeler için elimizden geleni yaparken, gerek Milletvekillerimiz ile gerek Belediye Başkanlarımız ile gerekse Sivil Toplum Örgütlerimiz ile toplantılar düzenleyerek yapılması gerekenleri ayrıntılı şekilde araştırarak uyguluyoruz diyerek konuşmasına son verdi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz