Kurumlara Göre Memur Maaşları

 

Son zamanlarda yaşanmakta olan ekonomik kriz, gelecek olan zamları ve maaşların ne kadar olacağı konusunu şimdiden gündeme getirmiş olup, maaşların ne olacağı, ne kadar artacağı konusu herkes tarafından merak konusu oldu. Enflasyon rakamlarının açıklanması ile beraber zam oranları da aşağı yukarı şekilde belli olmuş olup, netlik kazanması için tabi ki beklenmesi gerekmektedir. Memur olan kişiler de tabi ki gelecek olan zamları konuşmakta olup, herkesin beklentisi ise güzel bir zam haberi olacaktır. Öyle ki her şeye gelen zam ile birlikte tüm vatandaş ekonomik durumdan etkilenmiş olup, bunun için gözler zamlara çevrilmiştir. Bizler de son zamanlarda en çok merak edilen konulardan birisi olan kurumlara göre memur maaşları konusunda araştırmalar yaparak sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz.

Kurumlara Göre Memur Maaşları Ne Kadar?

Memur maaşları tabi ki yapılan göreve ve kurumlara göre değişkenlik göstermekte olup, sizlere yapılan zamlar ile birlikte en düşük memur maaşı hakkında bilgiler vereceğiz. Tahmini olarak 5.69 oranında gelecek olan zam oranı ile en düşük memur maaşı 2893TL olurken, en yüksek memur maaşı ise 11 Bin 81 TL’ye yükseldi. Bu maaş oranları tabi ki ortalama olarak verilmekte olup, yapılacak olan zam kesinleşmesi durumunda sizlere verilecek maaşlar da netleşecektir. Kurumlara göre memur maaşları da tabi ki kıdem, görev gibi durumlara göre de değişiklik sağlayacaktır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz