Lake View Resort Projesi Amad Gayrimenkul İle Sapanca’da Hayat Buluyor 

Daha önce Sapanca’da Navras Villaları projesini başarılı bir şekilde hayata geçirerek yoğun ilgi gören Amad Gayrimenkul bölgeye yeni bir yatırım yapma kararı aldı. Sapanca’da 22 milyonluk bir yatırım yapmaya hazırlanan Amad Gayrimenkul şimdide Lake View Resort Projesi ile ses getirmeye hazırlanıyor.

Sapanca Yeni Villalara Kavuşuyor 

Suudi Arabistanlı inşaat firması ilk olarak Sapanca’da gerçekleştirdiği Navras Villaları ile dikkatleri üzerine çeken Amad Gayrimenkul yeni projesinde bölgeye 21 yeni villa kazandıracak. Toplamda 14 dönüm arazi üzerine gerçekleştirilecek olan projede 6 tanesi 1+1 villa, 6 tanesi 2+1 villa, 8 tanesi 3+1 villa ve bir tanesi de ikiz villa olmak üzere 21 villa inşaatı 22 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek.

Eşsiz Bir Doğal Güzelliğe Sahip

Türk inşaat sektörüne ilk olarak 2013 yılında giriş yapan Amad Gayrimenkul gerçekleştirdiği projeler ile dikkat çekmeye devam ederken her yeni proje bir önceki projeden daha başarılı bir şekilde tamamlanıyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Amad Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Al Duhaim Sapanca’nın doğal güzelliğine dikkat çekerken bölgenin dünya çapında bir güzelliğe sahip olduğunu söyledi. Türk inşaat sektöründe çok daha büyük yatırım hedefleri olduğunu dile getiren Duhaim özellikle de İstanbul’a büyük önem verdilerini belirterek Kartal Wings projesine 186 milyon liralık yatırımlık yaptıklarına dikkat çekti.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz