Letgo Artık ABD Emlak Pazarında!

75 milyonluk indirme sayısı ile dünyanın en çok kullanılan mobil uygulamaları arasında yer alan Letgo yeni ataklar yapmaya devam ediyor. Yapmış olduğu yeni girişimler ile daha fazla kişinin dikkatini çekmeye devam eden uygulama şu anda Amerika’nın en hızlı büyüyen ikinci uygulaması olma unvanına da sahip. İkinci el eşya satışını gerçekleştirme hizmeti sunan uygulama yapmış olduğu açıklama ile artık emlak pazarına da resmen giriş yaptı.

Letgo Artık Emlak İlanları Yayımlayacak

İkinci el eşya satışı konusunda hizmet veren mobil uygulama platformu bundan sonra ikinci el eşyaların yanı sıra emlak ilanı verilmesine de olanak sağlayacak. Satmak ya da kiralamak istedikleri ilanlar için kullanıcılar taşınmazın resmini çektikten sonra uygulamaya giriş yaparak resimlerini ekledikten sonra kısa bir açıklama yazarak emlak ilanlarını yayımlayabilecek. Verilen ilanlara ilgi gösteren kişiler ilan sahibi ile isterlerse sohbet ederek merak ettikleri soruları yöneltebilecek. Yine profil bilgileri sayesinde isteyen kişiler ilan sahibi hakkında bilgi edinebilecek.

Yeni Uygulama Başarılı Olacak Mı?

Yüksek sayıda indirme oranına sahip olsa da Letgo yönetimi tarafından detaylı veriler paylaşılmadığı için uygulamanın başarısı aslında net olarak bilinmiyor. Çünkü Letgo üzerinden verilen ilanların ne kadarının sonuçlandığı, aylık kaç aktif kullanıcı olduğu ve şirketin aylık gelir bilgisi gibi verileri kesinlikle paylaşmıyor. Ancak uygulamanın emlak ilanı kısmının bu alanda hizmet veren mobil uygulamaların şimdiden telaşa düşmelerine neden olduğu ortada.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz