Letgo Beklendiği Gibi Türkiye Emlak Pazarına Girdi

İlk olarak Amerika’da emlak pazarına giren Letgo beklenildiği gibi Türkiye pazarına da giriş yaptı. İlk olarak ikinci el eşyaların satış amacı ile kurulan mobil uygulama olarak hizmet vermeye başlayan Letgo ardından Ocak ayında Amerika’da emlak pazarına giriş yapmış Türkiye’de ise araba kategorisini hizmete almıştı. Beklenildiği gibi Letgo açıklama yaparak Türkiye’de de emlak kategorisi için ilan verileceği müjdesini verdi.

En Çok Kullanılan 5 Uygulama Arasında Yer Alıyor

Ülkemizde en çok indirilen mobil uygulamalar sırasında ilk 5 içerisinde yer alan Letgo dünya genelinde ise sayıları 75 milyona ulaşan kullanıcı sayısına sahip. Bu kullanıcıların yapmış oldukları yıllık listeleme sayısı ise 200 milyonu buluyor. Oldukça yüksek bir kullanıcı sayısına sahip olması nedeni ile Letgo mobil uygulamasının emlak sektörüne girmesi büyük bir önem taşıyor. Yapılan bu atak neticesinde mobil emlak uygulamaları arasındaki rekabette büyüyecek gibi görünüyor.

Letgo Emlak İlanı Nasıl Verilir?

Öncelikle ilan vermek istediğiniz taşınmazın resimlerini çekmeniz gerekiyor. Kiralanacak ya da satılacak olan konutlar için ilan vermek isteyen kişiler ardından uygulamaya girerek seçilen seçenekler arasından kendilerine uygun olanı işaretledikten sonra ilan oluşturma adımlarını takip ederek ilanlarını tamamlıyorlar. Uygulamanın sunduğu özellikler sayesinde diğer sitelerden farklı olarak ilanı veren kişilerle ilanla ilgilenen kişiler sohbet edebiliyorlar ve detaylı profil bilgilerine ulaşabiliyorlar.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz