Livza Alibeyköy Projesi

İstanbul’un Eyüp ilçesinde gerçekleştirilmesi planlanan Livza Alibeyköy Projesi, Tesa Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Daha önce bu bölgede çok sayıda projeyi hayata geçiren Tesa Yapı bir kere daha deneyimini kaliteli malzeme ve işçilik ile buluşturarak konut sahibi olmak isteyen kişilere kaçırmamaları gereken fırsatlar sunuyor.

İstanbul Alibeyköy sınırları içerisinde yer alan proje oldukça dikkat çekici bir konuma sahip olduğu için aynı zamanda ulaşım imkânları açısından da dikkat çekiyor. Bölgenin değerine değer katacak olan proje toplamda 11 bin metrekarelik bir alan üzerinde kurulacak. Sosyal imkanları ve son derece geniş tutulan peyzaj çalışmaları ile dikkat çeken Livza Alibeyköy projesinde farklı daire tipleri ve satış fiyatları uygulanıyor…

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz