Lojman Başvurusu Dilekçe Örneği

Devletin sağladığı imkanlardan biri de kurumlarında çalışan memurlara Lojman desteği sağlamasıdır. Bu lojman desteğinden faydalanılabilmesi için bir dilekçe ile birlikte ilgili kurumun il müdürlüğüne başvurulması gerekmektedir. İlgili personelin bağlı olduğu bakanlığın il müdürlüğüne lojman için başvuru yaparken, dilekçeye ek olarak istenilen diğer evrakları da başvuru esnasında götürmesi gerekmektedir. Örneğin İl Tarım Müdürlüğünde çalışan bir kamu personelinin dilekçesini, bağlı olduğu İl Tarım ve Orman müdürlüğüne yazması gerekmektedir. Örnek olarak oluşturduğumuz dilekçe metninden bağlı bulunduğunuz kurumun bilgileri yazarak faydalanabilirsiniz.

Dilekçeye Eklenmesi Gereken Belgeler

 

Lojman başvurusunda bulunurken hazırlanması gereken evraklar; Lojman talep dilekçesi, kamu konutları Tahsis Talep Beyannamesi (Onaylı), Mal Bildirim Beyan Formu (İmzalı), eşi ve varsa birlikte oturacağı kişilerin maaş bordro dökümleri, personelin ve lojmanda beraber oturacağı diğer aile fertlerinin nüfus cüzdan fotokopileri veya ilgili kurum onaylı vukuatlı nüfüs cüzdanı örnekleri ve son olarak Aile Yardım Bildirimi Formu (Onaylı) evrakların başvuru durumunda götürülmesi gerekmektedir.

 

Lojman dilekçe örneği

 

 

……….. İL ……… MÜDÜRLÜĞÜNE
………………….. müdürlüğünün  . …………… kadrosunda …………………… olarak çalışmaktayım.

İl ……….  Müdürlüğünün ……….. İlçesinde ………………………….. Merkezinde bulunan ……… nolu lojman dairesinden faydalanmak adına başvuruda bulunmak istiyorum. Lojman başvurusu için talep edilen diğer evraklarım da ilişikte sunulmuştur.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

…/…/2019

Ad Soyad:
T.C. Kimlik No:
Sicil No:
İmza:

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz