Mahmutbey – Bahçeşehir – Esenyurt Metro Hattının İhalesi Yapıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Mahmutbey – Bahçeşehir – Esenyurt Metro Hattı İnşaat ve Elektromekanik Yapım İşi ihalesini gerçekleştirdi.

Mahmutbey ve Esenyurt Arası 25 Dakika

Tamamlandığı takdirde Ispartakule bölgesindeki ulaşım olanaklarını çok daha rahatlatacak ve büyük oranda prim getirecek olan metro projesinin uzunluğu 18,5 metre olacak olup 11 istasyondan oluşacak. Ayrıca metro hattı ile Mahmutbey ve Esenyurt arasındaki mesafe 25 dakikaya düşecek. Metro hattının istasyonları; Mahmutbey, Bölge Parkı, Mehmet Akif, Halkalı Atakent Toplu Konut, Tema, Hastane, Tahtakale, Ispartakule, Bahçeşehir, Esenkent, Ardıçlı ve Esenyurt Meydanı olarak sıralanıyor.

İhale İçin Ön Yeterlilik Alan Firmalar

1) Kolin İnşaat Turizm Sanayi ve Tic. A.Ş. + Aga Enerji Nakliyat Madencilik İnş. San. ve Tic. A.Ş. + Bayburt Grup İnşaat Nakliyat Mad. İt. İhr. San. ve Tic. A.Ş.+ Özgür Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. + Şenbay Madencilik Turizm İnşaat Nakliyat San. ve Tic. A.Ş.

2) Demce Yapı İnş. San ve Ticaret Ananim Şirketi + Bestaş Yapı Aninim Şirketi + Bimholl İnşaat Anonim Şirketi + Dido-ray Yapı Sanayi Ticaret A.Ş. + Edaray İnşaat Taahhüt San. ve . Tic. A.Ş. + Söğüt İnşaat taahhüt Petrol Madencilik Gıda Nakliye İç ve Dış Ticaret Anonim Şirket + Tarmac Agrega Madencilik ve tapı Sanayi Tic. A.Ş.

3) Nurol İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi + Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş+ Gürelmak Ağır Sanayi Ticaret ve Taahhüt A.Ş. + Özaltın inşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş.

4) Metrostav  Ankara  İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi + Metaleks İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi + Norinco İnternational Cooperation Ltd.

5) Makyol İnşaat Sanayi Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi + Astur İnşaat ve Ticaret A.Ş. + Ic İçtaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

6) Cengiz İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. + Alsim Alarko San. Resisleri ve Tic. A.Ş.

7) Meting Raylı Sistemler Anonim Şirketi + Eze İnşaat Anonim Şirketi + Gökçe İnş. Taah. Tic. ve Makine San. Ltd. Şti + Met- gün İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz