Mesa Cadde projesi Mesa-Caba-Aslan ortaklığında sunulacaktır. Proje kapsamında 253 daire toplam 4 bloktan oluşuyor. İşte Bağdat caddesinde hayat bulan o proje..

Mesa Cadde projesi 4 bloktan, 253 daireden oluşuyor ve aynı zamanda ticari alanda yerini almaktadır. Bu konutlar 11 bin 669 metrekare üzerinde konumlandırılacaktır. Konutlar 6, 11 ve 16 katlı olarak inşa edilecektir ve daire açısından da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri vardır.

Bağdat Caddesinde hayat bulan bu proje toplam 88 milyon TL’ye alınan Maltepe CarrafourSA üzerinde yükselecektir. Konum açısından da kuzeyinde Büyükyalı Caddesi, Kuzeydoğuda Bağdat Caddesi ve Güneydoğuda Maltepe belediyesi yerini almaktadır. Ön talebi oluşturulan bu proje fiyat açısından da 449 bin TL’den başlıyor. Konforun ön plana çıkarıldığı projede çeşitli alanlarda kendini belli ediyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz