Meydan Suites Yalova Projesi

51 bin metrekarelik dev bir arazide hayata geçirilen Meydan Suites Yalova Projesi bölgenin değerine değer katmaya hazırlanıyor. Toplam 140 tane konutun üretileceği projede konutlara ek olarak 19 tane de ticari ünite bulunuyor.

Maden İnşaat güvencesi ile üretilen projede en düşük konut fiyatı 600 bin liradan başlarken kontu fiyatları 1 milyon 800 bin liraya kadar seçilen konutun tipine ve özelliklerine göre fiyatlar yükseliyor. Projede 1+1 daire, 2+1 daire, 3+1 daire ve 4+1 daire olmak üzere farklı daire tipleri ve her daire tipi için sunulan farklı metrekare seçenekleri bulunuyor. Projenin 2019 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi beklenirken proje Yalova’nın Kadıköy bölgesindeki merkezi lokasyonu ile yatırım yapmak isteyen kişilere de hitap ediyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz