Mia Garden Menderes Projesi

İzmir’in Menderes ilçesinde gerçekleştirilen Mia Garden Menderes Projesi, Koç İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 130 adet konutun üretileceği projede 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri 79 metrekareden başlayarak 122 metrekareye kadar yükseliyor.

Sadece yüzde 20 peşinat ödeyerek konut satın almanızı sağlayacak olan projede farklı ödeme seçenekleri de sunuluyor. Mia Garden İzmir projesinde peşinatsız ev sahibi olmak isteyen kişilere sadece yüzde 1 peşinat ile konut satın alma imkânı da sağlanıyor. Mia Garden Menderes fiyatları 299 bin liradan başlarken 490 bin liraya kadar çıkıyor. Faizsiz konut kredisi seçeneği 24 ay vadeli olmak üzere sunulan projede kira getirisinin aylık 750 liradan başlaması bekleniyor.

MIA GARDEN MENDERES

MIA Garden Menderes projemiz 12.000m2 arsa üzerine yapılacaktır.
56 adet 2+1 80 adet 3+1 dairelerden oluşacaktır. Açık yüzme havuzu peyzaj düzenlemesi açık
ve kapalı spor alanları ile bölgenin emsalsiz projesi olacaktır.MIA GARDEN Menderes
projemiz başlamıştır.

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz