Muhteşem İkili Dizisi Nerede Çekiliyor

Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Muhteşem İkili, aksiyon sahneleri ve oyuncu kadrosu ile birlikte birçok kişi tarafından izlenerek adından söz ettiriliyor. Senaristi tarafından güçlü bir senaryo yazılan Muhteşem ikili dizisi hayranları tarafından her bölümü heyecan ile takip ediyor. Organize Şube komiseri ve herkesin soyadı ile hitap ettiği iki efsane komiser Mert Barca ile MKC olarak tanınan komiserler, bir uyuşturucu operasyonu için birlikte mücadele etmektedirler. Yıllardır birbirini sevmeyen iki operasyon ile birlikte yakınlaşarak kendilerine ortak bir düşman edinmiş olmaktadır.

Muhteşem İkili Konusu

İki polis birbirleriyle birlikte olan sorunlarını bir kenara bırakarak kendilerini edinmiş oluğu düşman sayesinde bir olup ona karşı savaşmak zorunda kalırlar. Bu sayede de birbiriyle aralarında ki sorunları halleden ikili en azından unutan iki düşmanlarına karşı savunmaktadırlar. Onların hayatlarında ise bazı eski mevzuları halen unutamamışlardır. Barca, kaybetmiş olduğu karısının yasını tutarken, MKC ise eski büyük aşkla bağlı olduğu ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanları alt etmek için beraber çalışacaklardır.

Muhteşem İkili Nerede Çekiliyor

Güçlü oyuncu kadrosu ile birlikte ekranlara gelen Muhteşem ikili dizi çekim alanları çekildikleri bölümlere göre değişiklik gösterilmektedir. Birçok operasyon için Tuzla ilçesinde bulunan tersaneler kullanılırken, Tuzla dışında Sarıyer, Çamlıca Tepesi ve Şile Plajı da dizinin çekildiği sahneler olarak kullanılmaktadır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz