Geçtiğimiz gün Müteahhitlik karnesi değerlendirme kat sayıları belirlendi. Değerlendirme katsayıları resmi gazete ile duyuruldu. İşte detaylar…

Öncelikle konumuzda yer alan müteahhitlik karnesinin yapı ve tesis ile onarım işlerinde yer alan ihalelerde kullanılması gereken iki belge yer alıyor. Müteahhitlik ve iş bitirme belgeleri için bu yıla ait olan değerlendirme katsayılar Resmi Gazete‘de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafınca duyuruldu.

Yapı, Tesis ve onarım işleri ihalelerinde kişilerin katılması ve ve ihalelerde bulunacak müteahhitler için gerekli olan bu belgelerin geçerliliği sona ermemiş olması ve ilgili kuruşlar tarafından tebliğde yer alan kurallara uygun bir şekilde kabul edilebilir.

Değerlendirme Katsayıları Hakkında

Bu yıl Ocak ayından itibaren, Müteahhitlik ve İş bitirme karneleri için belirlenen katsayılara göre belirlenen bu katsayıların 1 Ocak 2020 gününe de kabul edilecek. 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz