Mynar Life Residence projesi kapsamında tam 74 tane konut vatandaşlara sunulacak. Fiyap İnşaat adı altında inşaat çalışmaları ve konut satışları devam ediyor.

Tam olarak 4 bin 700 mt2’lik arsa üzerinde kurulacak olan Mynar Life Residence projesinde hem 3+1 hemde 4+1 daireler sizleri bekliyor. Projedeki konutların büyüklüklerine baktığımızda ise 101 mt2 ve 154 mt2 arasında tasarlandığı görülüyor. Anahtar teslimatları ise 2020 yılının Şubat ayında yapılacak.

Mynar Life Residence Fiyat Listesi

Mynar Life Residence projesinde 3+1 dairelerin 575 bin TL ile 800 Bin TL arasında satılacağı, 4+1 dairelerin ise 700 bin TL ile 900 Bin TL arasında değişiklik göstereceği ifade ediliyor. Banka kredisi ise konut sahibi olabileceğiniz bu konutlarda özel kredi imkanları sunuluyor. Modern bir yapı sizleri bekliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz