Nasıl Emlakçı Olunur?

Pek coğunuzun bildiği buna benzer ulkemizde gayrimenkul sektorunde belli başlı birkac marka çalışma gostermekte ve bayilik sistemiyle yaygın hizmet vermektedir . Bu grupların bir kısmı türk malı yatırımcılar açısından kurulan ve geliştirilen şirketler bir bölümü da MASTER FRANCHISE yani ANA LİSANSORLUK ( Distributorluk ) olarak yurtdışından getirilmiş ve Turkiye’de yaygın hizmet verici gruplardır .

Bunun yanında sayısı 100 . 000’leri bulan lokal emlakcılar da piyasada iş yapmaktalar . Sektordeki oyuncu sayısının 200 . 000 kadar oluğunu duşunmekteyim . Birçok cok markalı emlak ofisinin yanında bitiş derece duzgun ve etik değerlere ilişkin calışan buna bağlı olarak piyasada kendine iyi yer edinmiş üstelik kendileri marka olmuş lokal emlak ofisleri de bulunmaktadır . Buyuklu kucuklu binlerce emlak ofisi olmakla beraber bu sayının onemli bir bolumu buyuk şehirlerdedir . Eee miras hemen hemen emlakcı da oradadır .

Ama klasik tabirle devir değişiyor . İnsanlar her konuda cok ek olarak secici oldu , gayrimenkul aracılık hizmetini de dosdoğru duzgun kritik bireyler ve kuruluşlardan almak istiyor . Bu sebeple sizlere kesinlikle kurumsal veya kendi başına marka haline gelmiş nitelikli bir mimari icinde olmanızı onereceğim .

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz