Nef Kandilli Luxury Living projesi boğaz kıyısında yerini alıyor. 406 konut ve 4 farklı daire seçenekleri sizleri karşılıyor.

Nef’in yeni projesi olan, Nef Kandilli Luxury Living projesi 406 konuttan oluşuyor. Ortaya çıkan bu projede daire seçenekleri arasından seçim yapabiliyorsunuz. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 gibi daire seçenekleri vardır.

Nef Kandilli’nin tasarım sahibi olan yani mimarı Emre Arolat tarafından satışa sunulacak olan bu proje eylül ayında sahiplerini bulması bekleniliyor. Eylül ayında satışa çıkarılacak olan bu projenin aynı zamanda 2020 senesinde tamamlanacağı düşünülüyor.

Projeyle alakalı ortaya çıkan sosyal imkânlar ise; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, otopark, kameralı güvenlik, sauna, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkuru yerini alıyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz