Nef’in yeni projesi İstanbul’da Gaziosmanpaşa’da yerini alacak. İşte 4 Farklı daire seçenekleri ve 520 konuttan oluşan proje detayları…

Şehrin merkezinde konumunu alacak olan bu proje toplam 520 konuttan oluşacak. Daire seçenekleri arasında da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi seçenekler bulunacaktır. Elde edilen bilgiye göre Nef’in projelerinde yer açtığı ‘Foldome’ sistemi bu projede de yerini alacaktır.

Ön talebi 2018 yılında gerçekleşen projenin konut satış işlemi de 2019 yılı itibariyle başlanılacağı düşünülüyor. Fiyat konusunda da 299 bin TL’den başlayarak konut tipine göre artışı olması bekleniliyor. Konum olarak da Vialand’ın tam karşısında ve Haliç’e de mesafesi 5 dakika uzaklıkta olacaktır. Nef Ortayaka projesinin konut teslim tarihinin de 2020 Temmuz ayında olması beklentiler arasında yerini alıyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz