Nokta Ankara projesi, Türk Yapı – Şa-Ra group iş ortaklığı ile kuruluyor. Proje kapsamında 116 konut ve 14 adet ofis ile 38 tane dükkan inşa edilecek.

İnşaatın devam ettiği Nokta Ankara projesinde konutlar hakkında detaylar ise şu şekilde; 2+1 ve 4+1 daireler kişilere satılacak. Bir yandan ise etkileyici tasarıma sahip konut büyüklüklerinin 132 mt2 ve 215 mt2 olduğunu belirtelim.

770 Bin TL’den başlıyor, Peşin ödemeye yüzde 10 indirim

Konutların teslimatı ise 2021 yılının Nisan ayında teslim edilecek. Şimdiden satışlara başlanılan Nokta Ankara projesinde, 770 bin TL‘den başlayan fiyatlarla konut satışı yapılıyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 10’luk bir indirim yapılıyor. Ödeme olarak 0,76 oranlı faiz ise 60 ay vade imkanı, 0,95 oranında 120 ay vade ile banka kredisi kullanılabiliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz