Türk Yapı tarafından inşa edilen Nokta Ankara, toplamda 3 blokta, ofis, konut ve cadde mağazalarından oluşan karma bir proje olarak tasarlanmıştır.

NOKTA 1

Nokta 1, 23 katlı ofis bloğu olup her biri teras alanları dahil net 335 m²’lik katta dubleks ofislerden oluşmaktadır. Katta iki bağımsız bölümden oluşan Nokta 1 ofislerde, istenildiği takdirde birleştirilip 800 m²’ye yakın kullanım alanları sağlanabilmekte ve tam kat kullanım yetkisine sahip olunabilmektedir. Ofisler natamam (Shell&Core) olarak teslim edilecek olup tüm alt yapı sistemi ofis içine kadar getirilmiştir.

Nokta 1’in baza kısmında yer alan 18 adet ticari alan, cadde mağazası konseptiyle cafe-restoran ve hizmet mağazası olarak hizmet verecektir.

15. kattan itibaren Şa-Ra Enerji’nin genel merkezi olarak kullanılacak Nokta 1’de yaşam Mayıs 2020’de başlayacaktır.

Nokta 1, iskan aşamasında olup krediye uygundur.

NOKTA 2

Konut, ofis ve cadde mağazalarını kapsayacak şekilde iki bloktan oluşan Nokta 2 ise projenin 2. Etabı olarak Aralık 2021 yılında tamamlanacaktır.

Bankalarla garantörlük anlaşması yapılmış olan Nokta 2’de peşin ödeme indirimiyle 0,79 faiz oranından 180 aya kadar kredi kullanılabilmektedir.

NOKTA 2 / A BLOK

Nokta 2 / A Blok; 27 kat, 60 daireden oluşan konut bloğu olup, 2+1 ve 4+1 dairelerden oluşmaktadır. Konutların tamamında her yönden Ankara manzarasına hakim olunabilen, geniş açılı, oldukça keyifli teras alanları kurgulanmıştır.

4+1 dairelerin tamamı dubleks ve loft tipi tasarlanmış olup teras alanları dahil net 234 m²’ye sahiptir.

Teras dahil 138 m² kullanım alanına sahip 2+1 daireler ise henüz satışa sunulmamıştır.

Nokta 2 / A Blok’ta içinde bulunduğumuz etapta yalnızca 4+1 dairelerin satışı gerçekleştirilmektedir.

NOKTA 2 / B BLOK

Nokta 2 / B Blok ise 26 kat 56 bağımsız bölümden oluşan ofis bloğudur. Ofislerin tamamı katta dubleks olup teras alanları dahil 254 m² net kullanım alanına sahiptir. Ofisler natamam (Shell&Core) olarak teslim edilecek olup tüm alt yapı sistemi ofis içine kadar getirilmiştir.

NOKTA 2 CADDE MAĞAZALARI

Nokta 2 A ve B Bloğun altında yer alan baza cadde mağazaları olarak kurgulanmıştır. Bazada yer alan 20 adet ticari alan; cafe-restoran, hizmet ve perakende mağazaları olacak şekilde tasarlanmıştır.

NOKTA ANKARA FİYAT BİLGİLERİ**

Nokta 1 / Ofis

2.525.000 TL + KDV* başlangıç liste satış fiyatı olup fiyatlar kata ve cepheye bağlı olarak değişmektedir.

Nokta 2 / Konut

1.396.000 TL + KDV* başlangıç liste satış fiyatı olup fiyatlar kata ve cepheye bağlı olarak değişmektedir.

Nokta 2 / Ofis

1.654.000 TL + KDV* başlangıç liste satış fiyatı olup fiyatlar kata ve cepheye bağlı olarak değişmektedir.

* Peşin ve banka kredili ödemelerde %15 indirim oranı uygulanmaktadır.

**Nokta Ankara projesinde etaplı bir satış sistemi uygulandığından belirtilen fiyatlar güncel liste satış rakamları olup etaplara bağlı değişkenlik gösterebilmektedir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz