Organize İşler Sazan Sarmalı, Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem yönettiği 2005 yapımı Organize İşler filminin devamı olarak 1 Şubat 2019’da seyirciyle buluşmuştu. Tam 14 yıl sonra tekrar karşımıza çıkan filme ilgi çok fazla oldu. Film 3 günde 923 bin 663 kişi tarafından izlenerek 15 milyon 23 bin 690 TL hasılat elde etmeyi başardı.

Yılmaz Erdoğan‘ın yönetmiş olduğu filmin başrolünde birçok kişi yer alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Ezgi Mola, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer almakta.

Organize İşler: Sazan Sarmalı Konusu Nedir?

İstanbul ilinde Organize İşler tam anlamıyla son sürat devam ediyor. Sazanlar yemlerini ararken oltalar ise Asım Noyan ve ekibince atılıyor. Anca daha büyük balıkların bu ekibi takip ettiği ve beklenmedik bir anda Asım’ın kızı Nazlı ve kocası dolandırılıyor. Dolancırıcılar kızı dolandırınca Nazlı yeniden babasının yanına gelerek yardım ediyor.

Nazlı’nın amacı babasından destek alarak, evleneceği hatta evlendiği kişinin kötü adamlara karşı zarar görmemesi oluyor.

Organize İşler: Sazan Sarmalı Nerede Çekildi?

Organize işler Sazan Sarmalı filmine baktığımızda Beyoğlu Evlendirme Dairesi görülüyor. Hatta Bensu Soral, nikah sahneleri hakkında bazı kareleri paylaşmıştı. Serinin ikinci filmi genel anlamdan İstanbul’da en fazla bilinen mekanlarda çekilmiş durumda. Özellikle çekimlerin Galata, Unkapanı, Üsküdar ve Moda semptlerinde çekildiğini belirtelim.

Sazan Sarmalı Netflix’te!

Organize işler ve Sazan Sarmalı filmi kısa bir süre önce 15 Şubat Cuma günü Netflix’te yayınlandı. Bu durum daha gösterimde olan bir filmin sanal platformlarda yayınlanması büyük tepki alırken, Netflix tarafından çok fazla izlendiği biliniyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz