Osmangazi Köprüsü Bayramda Ücretsiz Mi?

Bilindiği üzere belediyeler bayram döneminde vatandaşların bayram ziyaretlerini gerçekleştirebilmeleri adına ücretsiz köprü geçiş izni ve toplu taşıma hakkı tanımaktadır. Ancak sonradan yapılan köprülerin özel şirketlerin denetimlerinde olmaları bayramda bu hakkın tanınıp tanınmayacağı konusunda soru işaretleri oluşturdu. Peki, Osmangazi Köprüsü bayramda ücretsiz mi?

Özel Köprüler Ücretli Olacak

Ulaştırma ve Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından bayramda ücretsiz olacak köprüler her sene açıklanmakta olup ne yazık ki Osmangazi Köprüsü geçişleri ücretli olarak yapılmaktadır. Ücretsiz köprü geçiş hakkından yararlanmak isteyen kişilerin mülkiyet hakları devlete ait olan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü seçeneklerini kullanmaları gerekmektedir. Osmangazi Köprüsü bayramda ücretli olarak hizmet verecektir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz