Pelit Pamira Projesi

Ankara konut projeleri arasında kendisine yer bulan Pelit Pamira Projesi ile toplamda 14 bin metrekarelik büyüklüğe sahip bir alanda 150 konut üretiliyor. Ankara Batıkent sınırları içerisinde yer alan konut projesi 3 bloktan oluşuyor ve projede 2+1 daire, 3+1 daire, 4+1 daire ve 5+1 daire olmak üzere toplamda 4 daire tipi seçeneği sunuluyor.

Ödeme konusunda da farklı seçenekler sunan Pelit Pamira Projesi fiyatları 430 bin liradan başlıyor. 3+1 daire fiyatları 595 bin lira, 4+1 daire fiyatları 685 bin lira ve 5+1 daire fiyatları ise 1 milyon 50 bin lira tavan fiyat listesi ile satışa sunuluyor. İncek yolu mevkii üzerinde yapımı devam eden projenin teslim tarihi ise 2018 yılının Haziran ayı olarak belirtiliyor.

 

Proje Özellikleri

2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Akıllı Ev Sistemleri
Kapalı Yüzme Havuzu
Sauna
Hamam
Fitness Salonu
Pilates Stüdyosu
Tenis Kortu
Çok Amaçlı Spor Sahası
Koşu ve Yürüyüş Parkurları

Dinlenme ve Oturma Alanları
Yeşil Alan
Çocuk Oyun Alanları
24 Saat Güvenlik
Kapalı Devre Kamera Sistemleri
Her Daireye Kapalı Otopark
Açık Otopark
Her Daireye, Daire İçinde ve Aşağıda Depo
Fotoselli Duvar Aydınlatmaları

 

Konum

İncek-Çayyolu-Yaşamkent üçgeninin merkezinde
Alacaatlı’nın
Yeni Yaşam Kültürü
Pelit Pamira

Ankara‘nın en seçkin yaşam bölgesi İncek-Çayyolu-Yaşamkent üçgeninin merkezinde, değerine her geçen gün değer katan Alacaatlı’da yepyeni bir yaşam kültürü yükseliyor,
Pelit Pamira…

Pelit Orman, Pelit Çayyolu, Pelit Yaşam, Pelit Apartmanları ve Pelit Plaza gibi birbirinden seçkin projelere imza atan Pelit İnşaat’ın tüm birikim ve deneyimleriyle projelendirdiği Pelit Pamira, yüksek teknolojinin ve Akıllı Ev Sistemlerinin uygulandığı yepyeni bir yaşam kültürü sunuyor.
Pelit Pamira ile
Cazibenin Merkezinde
Seçkin Bir Yaşam

Pelit Pamira, Çevre Yolu’nun hemen yanında, üniversite kampüslerinin yakınında, seçkin kolejlerin bitişiğinde cazibenin merkezinde bir yaşam sunuyor.

Kent yaşamının tüm olumsuzluklarının dışında, yüksek teknolojinin tüm ayrıcalıklarının merkezinde, doğayla iç içe huzur ve mutlulukla dolu, arzulanan bir yaşam…

 

Akıllı Ev Sistemi

Priz ve Cihaz Kontrolü

Prizler ve elektrikli cihazlar programlayabilir, senaryolara dahil edebilirsiniz. Evden çıktığınız anda buzdolabı dışında tüm prizler ve aydınlatmalar otomatik olarak kapanır…
Soğutma Kontrolü

Klimayı programlayabilir, ev içerisinden ve dışından on/off olarak kontrol edebilirsiniz…
Güvenlik Sistemi

Hırsız, yangın, su taşkını, elektrik kesintileri gibi tüm alarmlar sistemce ilgili yerlere mesajla bildirilir, su kaçağında otomatik su vanası kapanır.
Panik Butonları

Tehdit ve tıbbi panik durumlarında sistem tarafından gerekli yerlere mesaj gönderilir.

 

 

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz