Yeni yapılan bağlantı yolları ve Sabiha Gökçen Havalimanına olan yakınlığı ile Pendik gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri olmayı başarıyor. Hali h

Pendik Gayrimenkul Yatırımcılarının Yeni Favorisi Oldu 
Yeni yapılan bağlantı yolları ve Sabiha Gökçen Havalimanına olan yakınlığı ile Pendik gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri olmayı başarıyor. Hali hazırda yapımına devam edilen sayıları 20’yi aşan nitelikli konut projesine ev sahipliği yapan Pendik önümüzdeki dönemde Türkiye çapında ses getirecek büyük konut projelerine ev sahipliği yapacak gibi görünüyor. 
Arsa Stokları Hızla Eriyor 
Nitelikli konut projeleri ile dikkat çekmeye devam eden Pendik gördüğü ilgi sayesinde arsa stoklarını da büyük bir hızla eriyor. Zaten yayımlanan her yeni değerlendirme raporu ile beraber İstanbul Anadolu Yakası içerisinde yeni gelişme alanının Pendik olduğu gözler önüne serilirken bölgenin eğitim kurumları ve sanayi bölgesine olan yakınlığı da değerlenmesinde önemli bir rol üstleniyor. 
Yeni Açılacak Olan Metro İstasyonları Bölgenin Değerini Arttırmayı Sürdürecek 
İstanbul’da yeni açılacak olan metro hatları da Pendik bölgesinin değerini güçlendirmeye devam edecek. Sabiha Gökçen – Pendik metro hattı önümüzdeki yıl hizmete girecek olan yeni hatlar arasında yer alırken Pendik – Kaynarca – Tuzla metrosu ise 2020 yılında tamamlanacak. Bölgede devam eden konut projelerinden biride Kar Group tarafından yapımı sürdürülen Edonia Garden konut projesi olarak öne çıkıyor. Projenin en önemli özelliği sahip olduğu avantajlı konum olarak öne çıkarken evinizden E-5 karayoluna sadece 5 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Sabiha Gökçen Havalimanı çalışanları da projeye oldukça yoğun ilgi gösteriyor. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.