Pendik – Kurtköy’de Metrekare Fiyatı 3 bin TL Üzeri

Prime Property Gayrimenkul Danışmanlığı Ortaklarından Cem Sezginsoy, değer kazanan bölgeler arasında yer alan Pendik – Kurtköy hattının avantajları, metrekare başına fiyatları hakkında bilgi verdi.

Uygun Fiyatlar ve Modern Şartlar

Cem Sezginsoy, Pendik – Kurtköy hattının en büyük avantajları arasında Sabiha Gökçen Havalimanı, Gebze Organize Sanayi Bölgesi ile Dilovası Sanayi Bölgelerine olan yakınlıklarını sıraladı. Ayrıca hattın, bölgedeki çalışanlar için uygun fiyatta ve modern şartta ikamet olanağı sağıyor olması da tercih edilmesi için yeterli oluyor.

Bölge Sürekli Değerleniyor 

Cem Sezginsoy, Pendik – Kurtköy hattının havaalanına yakın olması sebebi ile seyahat edenlerin, İstanbul dışında yaşayıp İstanbul’la ticari faaliyette bulunan iş adamlarının da tercihleri arasında bulunduğunu vurguladı. Hat, orta üst değerli bir bölge olarak tanımlanırken, aynı zamanda sürekli gelişerek değerlenmesi ve daha da değerlenme potansiyelinin bulunması nedeniyle yatırımcılar için de cazip bulunuyor.

Metrekare Fiyatı 3 Bin TL’den Başlıyor

Pendik – Kurtköy hattında markalı konut projelerinin git gide geliştiğinden, bölgedeki fiyat artışının ortalama üzerinde seyredeceğinden bahseden Cem Sezginsoy, halihazırda bulunan konutların fiyatında proje özelliklerinin ve konumunun etken olduğunu, metrekare fiyatının 3 bin TL’den başlayarak 3 bin 600 ve 3 bin 700 TL civarına kadar çıktığını da belirtti. Ayrıca Cem Sezginsoy, Pendik – Kurtköy hattında, yabancılara satışa yönelik çalışan ajansların da bulunduğunun altını çiziyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz