Şahsiyet Dizisi İlgi Çekiyor

Puhu Tv’nin geçtiğimiz günlerde final yapan dizisi Şahsiyet hem senaryosu hem de kullandığı dış mekanlar ile oldukça takdir toplayan yapımlardan biriydi. Haluk Bilginer, Cansu Dere ve Şebnem Bozuklu’nun baş rollerini paylaştığı internet dizisinde özellikle doğa güzellikleri ile ön plana çıkan pek çok lokasyonun varlığı da izleyiciler tarafından merak edilen soruları beraberinde getirmiş durumda. İstanbul’un farklı güzelliklerini yansıtmasının dışında şehir dışı yerler konusunda da bir hayli titiz davranan dizi ekibi son derece iç açıcı doğayı dizinin içerisine entegre etmeyi başarmış gibi gözüküyor.

Kambura Neresidir? Kambura Nereye Yakındır?

Dizi içerisinde yer alan Kambura’da dış mekanlardan en çok ilgi çekeni diyebiliriz. Agah Beyoğlu adlı karakterin geçmişte görev yaptığı yeri canlandırmasında kullanılan bu mekan çok kişi tarafından da sorgulanır bir hale geldi. Burada geçen sahnelerin esasında Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Gölyazı bölgesinde çekildiğini belirtelim. Ancak bu bölgenin önemli özellikleri ile beraber hemen hemen her mevsim yerli ve yabancı turistleri misafir ettiğinin de altını çizmek gerekiyor. Ulubat Gölü’nün hemen yanında bulunan bu güzide kasaba yeşil ve mavinin ortak bir perspektifi bir arada sunması ile de son zamanların en çok ilgi çeken yerlerinden biri olmayı da başarmış durumda.

Kambura bölgesini de haritada bulmak istediğiniz zaman herhangi bir sonuç ile karşılaşamadığınızı da biliyoruz. İsim bakımından yapılan değişiklik ile beraber Gölyazı’da bulunan binalar, doğal güzellikler dizi içerisinde Kambura adı ile tanıtılmış vaziyette.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz