Rezidans Nedir?

Son yıllarda, sıklıkla tercih edilen rezidans, konfor ve sosyal olanaklarla güvenli bir yaşam alanı sunmaktadır. Özellikle İstanbul’da ve  büyük şehirlerde, konut sakinlerini bir evden daha fazlasını sunan özellikler ve konforla birlikte rezidansların sayısı artıyor. Peki Rezidans nedir ve Normal Evlerden ne Farkı var?

Rezidaslarda

  • Konforlu yaşam ön plandadır.
  • Güvenlik üst seviyededir.
  • Su ve elektrik kesintisi yaşanmaz
  • Otopark sorunu yaşanmaz
  • Spor salonu, restoran gibi hizmetler geçsaatlere kadar hizmet verir.
  • Ses yalıtımı üst düzey olduğunda yaşam alanları dışından hi bir ses duymaz ve sesiniz diışarıya hiç gitmez.
  • Bu hizmetler karşılığında normal aidatlara göre daha yüksek aidatlar ödersiniz.

 

Buna ek olarak, bu özelliklerden herhangi birine sahip olmayan, ancak girişte rezidans yazan ve yüksek aidat nedeniyle çok sınırlı hizmetlere sahip olan binalar son zamanlarda artmıştır. Otellerde yapılan hizmetlere göre bir yıldız düzeni var. Ne yazık ki, bunu konutlara uygulamak mümkün değildir. Bu nedenle, tüketicilerin bu konuyla ilgili daha bilinçli olmaları, belki de almadıkları hizmetler için yüksek ücretleri karşılama olasılığı daha yüksek olabilir.

Bir başka nokta ise, Rezidansın tanımında, kolayca ulaşılabildiğini ve kent merkezinde olması yer alır. İş ile ev arasındaki zaman kaybını en aza indirgemek ve evlerin metrekare sayısı daha küçük, otel konforu ve tekli ya da tekli konutlar gibi insanları ve evle ilgili sorunları önlemek için tasarlanan bir konsepttir. çocuksuz aileler. Aynı zamanda otellerde farklı zeminlerin kullanıldığı örnekler de vardır. İnşaat şirketi ev satışlarından gelir elde eder ve satmadığı daireleri işleterek gelir sağlar. Faaliyet gelirleri diğer sosyal fırsatlardan da kaynaklanmaktadır. Ayrıca profesyonel yönetim tarafından tüm bu hizmetlerin gecikmeksizin sağlanabileceği sağlanmaktadır.

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz