Rezidanslı Evlerde Hangi Hizmetler Verilir

/ 8 Kasım 2017 / 29 / yorumsuz
Rezidanslı Evlerde Hangi Hizmetler Verilir

Rezidans, kişiye yüksek yaşam standartlarında, üst düzeyde güvenlik imkanlarında, son derece konforlu bir yaşam sürmeyi sağlayan yapılar olarak karşımıza çıkıyor.

Rezidanslarda Verilen Hizmetler
Rezidans, kişiye yüksek yaşam standartlarında, üst düzeyde güvenlik imkanlarında, son derece konforlu bir yaşam sürmeyi sağlayan yapılar olarak karşımıza çıkıyor. 
Rezidans Nedir?
Rezidans, kelime anlamı olarak oturma, ev, konut, mesken, konak ve ikametgah olarak tanımlanıyor. Günümüzde ise rezidans, yüksek yaşam standartlarına sahip, zengin sosyal donatıları barındıran, sağladığı güvenlik imkanları ile güvenli bir yaşam sürmeyi vadeden yapılar olarak karşımıza çıkıyor. Son yıllarda daha da yaygınlaşan rezidanslar, genel olarak yüksek kulelerde bulunuyor.
Rezidansların Özellikleri
Normal dairelere kıyasla bünyesinde birçok farklı özelliği barındıran rezidanslar beyaz eşyalar, internet bağlantısı, klima, uydu televizyon, kablolu televizyon, ütü odası ve telefon gibi birçok imkanı ila kendini cazip kılıyor. 
Genel olarak sağladığı avantajlar; güvenliğin üst düzeyde olması, su ve elektrik kesintisinin yaşanmaması, otopark sıkıntısının olmaması, akıllı bina standartlarına sahip olması, spor salonu ve restoran gibi hizmetlerin gece saatlerine kadar sürmesi, otel konforunda yaşam sunması, ses yalıtım özelliğinin bulunması, 7/24 sağlanan teknik servis hizmetinin bulunması, üst düzeyde temizliğin sağlanması ve ulaşım imkanının çok rahat olması şeklinde sıralanabiliyor.
Sağladığı birçok avantajın yanı sıra birtakım dezavantajları da söz konusu olabiliyor. Yüksek oranda aidat ödeniyor olması, çok katlı olması ve çocuklu ailelerin ilk tercihleri arasında yer almıyor olması ufak tefek olumsuzluklar olarak sıralanabiliyor.
Rezidansta Sağlanan Hizmetler
Daire temizliği, bakım ve onarımı, ihtiyaç halinde garson servisi, çamaşırhane ve kuru temizleme hizmetleri, vale, park, ihtiyaç halinde marketten alışveriş imkanı gibi birçok faydalı hizmetleri bulunuyor.

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.